Zofia Zborowska pokazała trik mamy, jak móc wypić w spokoju kawkę. Fanki: "Genialne"

Zofia Zborowska zaprezentowała fanom sposób na uspokojenie dziecka. Dzięki temu aktorka ma czas na wypicie kawy, czy zjedzenie posiłku. Fanów rozbawił nietypowy trik. - Tylko matkę stać na taką kreatywność! Uwielbiam - napisała jedna z internautek.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała ogromny przewijak dla Nadziei. Zaprojektował go Andrzej. "Ale bydle"

Zofia Zborowska ma nietypowy trik na to, aby córka dała jej chwilę dla siebie. "Sposób na ciepłą kawkę"

Zofia Zborowska słynie z niezwykłego poczucia humoru. Jest przy tym bardzo naturalna i ma ogromny dystans do siebie. Aktorka chętnie opowiada o realiach macierzyństwa. Choć w opiece nad córeczką pomaga jej mąż, mama czy teściowa, to jak każda matka, to właśnie Zborowska w dużej mierze sama zajmuje się córką. 

Tym razem Zosia pokazała na Instagramie, jaką metodę zastosowała, aby jej kilkumiesięczna córeczka dała jej spokojnie zjeść posiłek. Aktorka nagrała swój głos na dyktafonie i puściła go Nadziejce. W tle słyszymy, jak aktorka opowiada, jakie dźwięki wydają zwierzęta. Trzeba przyznać, że to świetne połączenie przyjemnego z pożytecznym. 

Sposób na ciepłą kawkę

- napisała pod zabawnym nagraniem. Całe nagranie znajduje się tutaj.

Zofia Zborowska pokazała trik mamy, jak móc wypić w spokoju kawkę. Fanki: 'Genialne'Zofia Zborowska pokazała trik mamy, jak móc wypić w spokoju kawkę. Fanki: 'Genialne' Instagram, screen: @zborowskazofia

Zofia Zborowska przyznaje się do trudnego momentu. 'Pomnik wszystkim rodzicom'Zofia Zborowska przyznaje się do trudnego momentu. "Pomnik wszystkim rodzicom"

Fanka: " Tylko matkę stać na taką kreatywność"

Obserwatorów rozbawiło nagranie. Fanki zażartowały, że Zborowska powinna to opatentować, aby móc sprzedawać ten nietypowy patent. Metoda została okrzyknięta strzałem w dziesiątkę, a młode mamy przyznały, że na pewno wykorzystają ten trik przy swoich pociechach. 

Powinnaś to sprzedawać.
Fantastyczny pomysł. I że też wcześniej na to nie wpadłam.
Genialne!
Tylko mama może być tak bardzo pomysłowa!
Genialne! Koniecznie muszę to wypróbować.
 Tylko matkę stać na taką kreatywność! Uwielbiam!
Każdy sposób jest dobry.
Trzeba sobie jakoś radzić

- czytamy w komentarzach.   

Joanna OpozdaJoanna Opozda zdradziła imię dziecka. Ma specjalne znaczenie. "Pragnienie sukcesu"

Zofia Zborowska o pierwszych dniach w nowej roli: Dostałam nagrodę w postaci córeczki

Zofia Zborowska jakiś czas temu była gościem w "Dzień Dobry TVN", gdzie udzieliła wywiadu i opowiedziała o ciąży, porodzie i pierwszych tygodniach w nowej roli matki. Gwiazda zdradziła, co okazało się dla niej najtrudniejsze:

Miałam bardzo trudną ciążę, bardzo, bardzo trudny połóg, który tak naprawdę mnie zgniótł, ale dostałam nagrodę w postaci córeczki, która jest tak bardzo bezproblemowym dzieckiem.

Żona Andrzeja Wrony wspomina, że połóg okazał się ciężkim doświadczeniem. Okazuje się, że zarówno fizycznym, jak i psychicznym:

Połóg jest bardzo trudny dla kobiety, bo nagle znajdujemy się w zupełnie nowej sytuacji ze swoim ciałem i dzieckiem, do którego nie byłyśmy nawet w stanie się przyzwyczaić. Mąż, partner, partnerka - bardzo chcemy, żeby byli przy nas i pomagali, ale z drugiej strony mamy - za przeproszeniem - taki rozpierdziel emocjonalny i hormonalny, że nie dajemy sobie same rady.

Agnieszka Hyży zaszczepiła 8-letnią córkę. Spadła na nią fala krytyki. Internauta: 'Miałem panią za mądrą osobę'Hyży zaszczepiła 8-letnią córkę. Internauta: "Miałem panią za mądrą osobę"

Więcej o: