Jest mamą piątki maluchów poniżej piątego roku życia. Pokazała, jak wygląda jej wieczór

Mama pięciorga dzieci poniżej piątego roku życia nagrała filmik na TikToku, na którym zaprezentowała, jak wyglądają jej wieczory. "Widać, że cały czas masz ręce pełne roboty, ale myślę, że macierzyństwo jest tego warte" - komentują internauci.

TikTok to aplikacja mobilna umożliwiająca publikowanie krótkich filmików. Można tam znaleźć różnego rodzaju poradniki i tutoriale, zabawne scenki rodzajowe, nagrania ze słodkimi zwierzętami, układy taneczne wykonywane przez nastolatki i celebrytów oraz treści parentingowe. Wielu rodziców za pomocą TikToka dzieli się z innymi mamami i ojcami swoimi doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci. Dokumentuje też ważne chwile spędzone z maluchami.

Jest mamą piątki maluchów

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo

Właśnie takie treści publikuje na swoim profilu @mamato7_5here_2above mama piątki dzieci, z czego każde ma poniżej pięciu lat. Obserwuje ją milion osób. Jednym z tematów, które poruszyła, było to, jak wygląda jej wieczorna rutyna, jako wielodzietnej mamy. Położenie do łóżek takiej gromadki okazało się niemałym wyzwaniem.

Na jednym z filmików pokazała, jak jedno dziecko budzi się, gdy tylko położy drugie do łóżeczka. Z kolei na innym pokazała jak przygotowuje pięć piżamek, podaje malcom kolację, karmi najmniejsze dzieci z butelki i ogląda z nimi film, obserwując, jak stają się coraz bardziej śpiące. Nagrała również, co dzieje się, gdy dzieci zasną. Wówczas pospiesznie porządkuje mieszkanie, myje butelki i pozwala sobie na krótki odpoczynek.

Internauci chętnie komentują filmiki młodej mamy. Niektórzy z nich również są rodzicami spore gromadki i utożsamiają się z przedstawionymi sytuacjami.

Jestem pod wrażeniem, że możesz je położyć przy zapalonym świetle i tak grzecznie zasypiają
Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyną osobą, która odkurza popychając zabawki odkurzaczem, zamiast je przedtem pozbierać
Widać miłość na twoje twarzy, kiedy trzymasz dzieci. To takie słodkie!
Jesteś niesamowita!
Tęsknie za tymi czasami. Dzieci są warte takiej opieki. Uwielbiam być mamą. Teraz mam trzylatka i siedmiolatka, a pozostałe dzieciaki to już nastolatki.
Są takie słodkie. Widać, że cały czas masz ręce pełne roboty, ale myślę, że macierzyństwo jest tego warte
Również mam piątkę dzieci i nie ukrywam, że nienawidzę wieczorów, kiedy trzeba położyć je do łóżek.

- piszą.

Mama i dzieckoSamotna matka trójki dzieci: "Żyjemy od przelewu do przelewu"

Mama wielodzietna. Kasia i jej dzieci"Na ulicy starszy pan wyliczał mi, ile 500 plus za wszystkie dzieci dostajemy"

Więcej o: