Aleksandra Żebrowska pokazała patent na ciekawskie dziecko. Prosi o radę. "Na deskę klozetową"

Aleksandra Żebrowska zdradziła, że jej najmłodszy syn jest bardzo energicznym dzieckiem. Ostatnio opublikowała wpis, w którym zapytała fanki o patenty na zabezpieczanie szafek. Okazuje się, że sama korzysta ze szczotki klozetowej. - Co za patent! Potrzeba matką wynalazków - napisała jedna z matek w komentarzu pod zdjęciem.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Aleksandra Żebrowska często porusza w swoich mediach społecznościowych treści dotyczące macierzyństwa. Chętnie opowiada fanom o swoich doświadczeniach związanych z wychowaniem dzieci. Żona Michała Żebrowskiego znana jest z ogromnego poczucia humoru i tego, że nie unika trudnych tematów w sieci. Dzięki temu zaskarbiła sobie sympatię fanów odwiedzających jej profil w mediach społecznościowych. Nie jeden celebryta może pozazdrości jej tak zgranej społeczności.

Aleksandra Żebrowska pokazała 'jak bąbelek niszczy dom'. Fanka: Płacze ze śmiechuAleksandra Żebrowska pokazała "jak bąbelek niszczy dom". Fanka: Płacze ze śmiechu

Aleksandra Żebrowska ma energiczne dziecko. Znalazła sposób, aby Feliks nie otwierał szafek

Aleksandra Żebrowska doskonale wie, co to znaczy opieka nad energicznym i ciekawskim dzieckiem. Na co dzień staje na rzęsach, aby zadbać o dziecko, a przy tym nie wyjść z siebie. Ostatnio po raz kolejny celebrytka pokazała prawdziwe oblicze macierzyństwa. Żebrowska pokazała na Instagramie zabawną sytuację związaną z najmłodszym synem. Feliks uwielbia zaglądać do różnych zakamarków w domu, w szczególności do tych zakazanych. Jest po prostu ciekawym świata dzieckiem. Tym razem chciał otworzyć kuchenną szafkę. Żebrowska znalazła ciekawy patent, dzięki któremu zabezpiecza szafki, tak, aby maluch nie mógł ich otworzyć i przy okazji zrobić sobie krzywdy. Gwiazda zapytała obserwatorki, czy mają dobre sposoby na zabezpieczenie toalety:

Poproszę w zamian o patent na deskę klozetową.
 

Aleksandra Żebrowska o uspokajaniu dzieci. Fragment zdjęcia rozbawił fanów. 'Prawie dałam się nabrać'Aleksandra Żebrowska o triku na uspokojenie dzieci. "Prawie dałam się nabrać"

Fanka: "Co za patent! Potrzeba matką wynalazków"

Żebrowska zabawnym wpisem skradła serca internautów, którzy przyznali, że to naprawdę pomysłowy patent. Fani podzielili się własnymi doświadczeniami związanymi z podobnymi sytuacjami przy wychowaniu dziecka:

A ja szukam patentu na berło w toalecie.
Na deskę najlepiej taśma - u nas mamy szkło! Działa! Tylko trzeba po każdym użyciu nową naklejać.
U nas nawet gotowe zabezpieczenia szuflad rozszyfrowane.
Próbowałaś folii stretch?
Co za patent! Potrzeba matką wynalazków. Co do deski - ja na nią kładę kosz już z ubraniami, które muszę ułożyć albo włożyć do suszarki. Lepsze układanie ubrań po łazience, niż wyciąganie ich z kibelka.
Ja wykręciłam uchwyty w strategicznych szafkach i szufladach.
U nas drzwi do toalety mają zamknięcie z jednej i z drugiej strony

- pisali fani. Część internautów zwróciła uwagę na ciekawą fryzurę Feliksa. Byli też tacy rodzice, którzy uznali, że mały chodzi do tego samego fryzjera, co ich dzieci:

Przecież to charakteryzacja Maszy.
Ooo widzę, że nasze dzieci czesze ten sam fryzjer.
Fryzura jak ta szczotka do butelek.
Jeju! Co za włosie na głowie!

Ola Żebrowska pokazała się w bieliźnie. Fanka: 'Cnoty niewieście to nie są w tej chacie pielęgnowane' (zdjęcie ilustracyjne)Żebrowska na spacerze z synem. Fanka: Nie bujaj się, bo się przyzwyczai

Więcej o: