Chciała pokazać mężowi, jak to jest być w ciąży. Zaskoczyła doborem rekwizytów

Żona postanowiła zademonstrować ukochanemu, z czym zmaga się będąc w ciąży. Użyła dwóch przedmiotów i nagrała filmik, w którym usiłował wykonywać różne czynności. Nie było łatwo.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do publikowania różnego rodzaju krótkich filmików, które w założeniu miały przypominać swoją formą teledyski. Wielu osobom kojarzy się głównie z układami tanecznymi wykonywanymi w rytm popularnej muzyki i faktycznie, można tam znaleźć wiele podobnych filmików, ale nie tylko one dominują na platformie.

Chciała pokazać mężowi, jak to jest być w ciąży

Więcej artykułów znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

,Church,People,Believe,Faith,Religious,FamilyReligia w szkołach przedmiotem sporu. "Córka usłyszała, że nie dostanie prezentów na komunię"

Zobacz wideo

Obecnie TikTokerzy publikują wiele innych treści. Wśród nim można wymienić nagrania z zabawnymi zwierzętami, różnego rodzaju poradniki i tutoriale, relacje z podróży, zabawne scenki rodzajowe oraz fragmenty ulubionych filmów i seriali. Nie brakuje tam także filmików o charakterze parentingowym.

Wielu rodziców za pośrednictwem TikToka dzieli się ze swoimi obserwatorami doświadczeniami związanymi z oczekiwaniem na przyjście dziecka oraz opieką nad maluszkiem. Mogą być to pierwsze kroki i słowa dziecka, wspólne zabawy, a także omawianie różnych aspektów ciąży.

Kwestie rodzicielstwa poruszają na swoim profilu Saif oraz Leigh. Małżeństwo spodziewa się dziecka, a ciężarna żona postanowiła zastosować nietypowy trik, który choć w małym stopniu pozwoli mężowi zrozumieć, co czuje. Wykorzystała do tego dynię oraz folię anonimową.

Na jednym z nagrań widać mężczyznę, któremu żona owija folią wokół brzucha dorodną, okrągłą dynię. Następnie nagrała, jak ten próbuje z nią wykonywać przeróżne czynności, takie jak zamiatanie, sprzątanie, czy golenie.

Pomysł pary rozbawił internautów. Filmik obejrzało 944 tys. osób i pojawiła się pod nim masa komentarzy.

Uwielbiam fakt, że tak się starał przez tę chwilę.
Haha, uwielbiam ten filmik.
To był doskonały pomysł.
Myślę, że muszę to wypróbować również ze swoim mężem.
Jak widać życie kobiety w ciąży do najłatwiejszych nie należy.
To był doskonały pomysł!
To powinno być obowiązkowe dla każdego przyszłego ojca.
Teraz już wiesz, jak czują się kobiety w ciąży.

- pisali.

Dziecko znalezione we wrocławskim oknie życia. Siostry zakonne wybrały imięDziewczynka znaleziona w oknie życia. "Widać, że matka robiła, co mogła"

Więcej o: