Małgorzata Rozenek pokazała umięśniony brzuch. Fani nie kryją zdziwienia. "Po trójce dzieci można tak wyglądać?"

Małgorzata Rozenek wraz z najbliższymi przebywa na rajskich wakacjach. Gwiazda pokazuje fanom w mediach społecznościowych nie tylko piękne krajobrazy, ale także rodzinne fotografie. Najnowsze zdjęcie Rozenek, która pozuje w bikini na tle prysznica, wzbudziło wiele emocji wśród fanów. - Tak forma przy trójce dzieci? Wow! - napisała zdziwiona internautka pod zdjęciem gwiazdy.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek niedługo po urodzeniu swojego trzeciego dziecka ogłosiła na Instagramie, że planuje powrót do formy sprzed ciąży. Celebrytka oprócz zdrowej diety i treningów, korzystała także z zabiegów w salonach medycyny estetycznej. Żona Radosława Majdana wzięła udział w autorskim programie "Rozenek cudnie chudnie" emitowanym na antenie TVN Style, gdzie przeszła niebywałą metamorfozę. Teraz za sprawą wakacji, z dumą prezentuje swoją smukłą sylwetkę. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i pierwsze problemy wychowawcze z Henrykiem

Małgorzata Rozenek prezentuje smukłą sylwetkę pod prysznicem

Małgorzata Rozenek wypoczywa wraz z rodziną w Tajlandii. Gwiazda chętnie relacjonuje w sieci błogi, rodzinny czas. Tym razem opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała efekty diety i ciężkich treningów. Celebrytka stoi przy stylowej wannie na tle naturalnej roślinności i przygląda się własnemu ciału. Małgosia opatrzyła zdjęcie hasztagiem, który wskazuje na to, że jest bardzo szczęśliwa. 

 

Fanka pyta: "Taka forma przy trójce dzieci?"

Choć nowy rok dopiero się rozpoczął, to internauci nie szczędzili słów przy najnowszej fotografii Rozenek. Zdjęcie celebrytki podzieliło fanów. Niektórzy z nich stwierdzili, że posty takie jak ten "niczemu nie służą". Inni zauważyli, że takie zdjęcia mogą wpędzić w kompleksy nie jedną kobietą. Byli też tacy, którzy ze zdumienia przecierali oczy i sugerowali, że to aż niemożliwe, aby żona Radosława Majdana była po urodzeniu trójki dzieci:

Po trójce dzieci można tak wyglądać?
Super forma po trzeciej ciąży!
Małgosiu dla mnie to jest ogromna motywacja, że po czterdziestce można tak wyglądać. Ludzie się uczepili tej trójki dzieci, jakby urodzenia dziecka skazywało kobietę na wieczny biust do pasa i fałdę na brzuchu
Tak forma przy trójce dzieci? Wow!

Rozenek otrzymała także słowa uznania od przyszłej mamy - Joanny Opozdy oraz jej teściowej - Małgorzaty Królikowskiej. 

Joanna OpozdaJoanna Opozda zdradziła imię dziecka. Ma specjalne znaczenie. "Pragnienie sukcesu"

Ashley Graham pozuje nago w ciążowej sesjiAshley Graham pozuje nago. Eksponuje piersi i ciążowe krągłości

Więcej o: