Kasia Tusk z córką w szpitalu. "Nie o takiej końcówce świąt marzyliśmy"

Kasia Tusk w najnowszym wpisie na swoim blogu zrelacjonowała przebieg świąt. Niestety te nie zakończyły się dla niej pomyślnie - w ostatnich dniach trafiła z córką do szpitala. "Personel Szpitala Polanki to dziś dla mnie prawdziwi bohaterowie. Jeśli nasz skarb wyjdzie stąd bez większego szwanku, będzie to wyłącznie ich zasługa" - wyznała.

Więcej artykułów parentingowych znajdziesz na Gazeta.pl.

Kasia Tusk opublikowała na swoim blogu obszerny wpis, w którym podsumowała grudzień. Nie zabrakło świątecznych stylizacji, wypieków i prezentów, ale niestety okazało się, że opisywana przez blogerkę rzeczywistość jest słodko-gorzka. Jej córeczka trafiła pod koniec miesiąca do szpitala. 

Nie o takiej końcówce świąt marzyliśmy. Spędzimy tu na pewno jeszcze trochę czasu, ale w porównaniu do strachu, który przeżyłam, długi pobyt w szpitalu jest jak pstryczek w nos. Tym bardziej że trafiłyśmy pod najlepszą możliwą opiekę

- wyznała.

Zobacz wideo Ciężarna Kasia Tusk z rodziną w Toskanii

Córka Kasi Tusk przebywa w szpitalu

Blogerka opublikowała zdjęcia ze szpitalnej sali i poinformowała o tym, że przebywa wraz z dziewczynką w Szpitalu Dziecięcym Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku. To właśnie tam przywita Nowy Rok. Jak podkreśliła, personel dokłada jak największych starań, żeby poprawić stan zdrowia dziecka.

Personel Szpitala Polanki to dziś dla mnie prawdziwi bohaterowie. Jeśli nasz skarb wyjdzie stąd bez większego szwanku będzie to wyłącznie ich zasługa

- stwierdziła. Dodała także, że w oczekiwaniu na kolejne wieści o wynikach córeczki, szuka spokoju i wyciszenia w poezji. 

Kasia Tusk skrytykowana za stylizację córki. 'Na amisza'. Cięta riposta mamyKasia Tusk pokazała zdjęcie córki. "Wzruszający widok"

Ten miesiąc kończy się zupełnie inaczej, niż planowałam, ale bywa i tak. Mam świadomość, że mógł się skończyć o wiele, wiele gorzej i to bardzo podnosi mnie na duchu. Boję się to powiedzieć na głos, ale podobno najgorsze już za nami. Nie bardzo chciałam się tu użalać nad sobą (tym bardziej że wszystko idzie ku dobremu), ale wiem, że moja nieobecność musiałaby być przez Was zauważona – udawanie przed Wami, że jest idealnie, byłoby nieuczciwe, głupie i zupełnie nie w moim stylu

- napisała.

Kasia Tusk z córką w szpitaluKasia Tusk z córką w szpitalu. Ma ważny przekaz o SMA

Więcej o: