Pięcioletnia miss wygrywa kolejne konkursy piękności. Bez makijażu jest nie do poznania

Kynlee Heiman ma pięć lat i jest utytułowaną uczestniczką dziecięcych konkursów piękności. Dziewczynka podróżuje z mamą po USA i zdobywa kolejne nagrody. Dziecko bez makijażu, wymyślnej fryzury i kreacji jest nie do poznania.

Więcej niesamowitych historii rodzinnych na Gazeta.pl

Amerykańskie konkursy piękności dla dzieci to świat pełen przepychu, rywalizacji i ciężkiej pracy. Małe uczestniczki konkursów w pełnym makijażu, efektownej fryzurze i kreacji są nie do poznania. Jedną z gwiazd tego typu konkursów jest pięcioletnia Kynlee Heiman, miss Kansas 2021. Ma na swoim koncie ponad 20 innych tytułów, w konkursach bierze udział od trzeciego roku życia.

Pięciolatka jest gwiazdą konkursów piękności

Kynlee Heiman ma piękne rude włosy i niebieskie oczy. Przed obiektywem kamery lub aparatu zmienia się nie do poznania. Ma wyuczone uśmiechy, pozy i gesty. Na scenie, w świetle reflektorów zachowuje się jak ryba w wodzie. Nie przeszkadza jaj ciężka biżuteria, mocny makijaż i mocno wystylizowana fryzura. Z wdziękiem rywalizuje z innymi dziewczynkami o tytuł tej najpiękniejszej. 

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Pięciolatka bez makijażu jest nie do poznania

Mama pięcioletniej gwiazdy chętnie chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami i informacjami o kolejnych wygranych córki. Czasem publikuje zdjęcia dziewczynki bez makijażu. Dziecko jest na nich nie do poznania. 

 
 

Rywalizacja nie tylko między dziećmi

Amerykańskie konkursy piękności przynoszą nie tylko sławę i uznanie uczestnikom. Są też źródłem pieniędzy. Nagrody często są znaczącymi zastrzykami gotówki w rodzinnych budżetach małych miss. Rodzice mogą w ten sposób finansować udziały w kolejnych konkursach - stroje, przejazdy do innych miast sporo kosztują. Rodziny uczestniczek wyborów miss często podporządkowują całe swoje życie konkursom. Po atach niestety okazuje się, ze nie w przypadku wszystkich dzieci był to dobry pomysł. Tak było w przypadku Eden Woods, która dziś jako 16-latka wspomina ciemną stronę konkursów.

Więcej o: