Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy pokazali Lilibet. Jest też Archie. "Jesteśmy rodziną"

Meghan Markle i książę Harry z okazji świąt Bożego Narodzenia opublikowali w mediach społecznościowych oficjalną fotografię z dziećmi. Po raz pierwszy widzimy na rodzinnym zdjęciu także najmłodszą pociechę pary - Lilibet. - W 2021 roku powitaliśmy na świecie naszą córkę, Lilibet. Archie uczynił z nas "mamę" i "tatę", a Lili sprawiła, że jesteśmy już rodziną - tłumaczyli księże i księżna Sussex.

Newsy o rodzinie królewskiej znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Meghan Markle i książę Harry na świątecznej kartce z dziećmi

Meghan Markle i książę Harry oficjalnie porzucili obowiązki na brytyjskim dworze. Mimo to postanowili jednocześnie kultywować jeden z najpiękniejszych zwyczajów rodziny królewskiej. Meghan Markle i książę Harry oficjalnie zaprezentowali rodzinną świąteczną kartkę, na której pozują w codziennych stylizacjach. Książę i księżna Sussex pochwalili się rodzinną fotografią w pełnym składzie. To pierwszy raz, kiedy para zdecydowała się pokazać twarz urodzonej w tym roku córeczki. Wcześniej para zdecydowała, aby po narodzinach dziewczynki nie pozować z nią oficjalnie do zdjęć. Ich młodsza pociecha, córka Lilibet Diana przyszła na świat w czerwcu tego roku.

W 2021 roku powitaliśmy na świecie naszą córkę, Lilibet. Archie uczynił z nas "mamę" i "tatę", a Lili sprawiła, że jesteśmy już rodziną. W oczekiwaniu na 2022 rok, przekazaliśmy darowizny na rzecz kilku organizacji charytatywnych, które pomagają rodzinom - od tych przemieszczających się Afganistanu, aż do tych amerykańskich, które potrzebują finansowego wsparcia. Życzymy Wesołych Świąt i pomyślnego Nowego Roku, od naszej rodziny dla waszych!

- czytamy na oficjalnej kartce świątecznej Harry’ego i Meghan.

Szczególną uwagę zwracają dzieci - Archie siedzi na kolanach swojego taty i jest już naprawdę sporym chłopcem. Z kolei mała Lilibet, jak twierdzą fani, to kopia Meghan. 

Książę i księżna Sussex porzucili obowiązki na brytyjskim dworze

Meghan i Harry jakiś czas temu podjęli dość kontrowersyjną decyzję. Książę i księżna Sussex zdecydowali się opuścić rodzinę królewską i żyć z dala od Wielkiej Brytanii. Swoją decyzję tłumaczyli tym, że od dawna chcieli odpocząć od dworskiej etykiety i swobodnie wychowywać dzieci. Okazuje się, że świetnie sobie radzą, ponieważ na próżno szukać w mediach zdjęć pociech z ukrycia.

Więcej o:
Copyright © Agora SA