Nastolatka urodziła w domu, chwilę przed tym, jak miała wyjść do szkoły. Nie wiedziała, że jest w ciąży

Alexis Queen niespodziewanie została mamą w wieku 15 lat. Nie miała pojęcia, że jest w ciąży, bo nie odczuwała żadnych typowych dla tego stanu dolegliwości. Zorientowała się, że rodzi, gdy poczuła silną potrzebę parcia.

Więcej ciekawych historii rodzinnych na Gazeta.pl

Wiele kobiet zastanawia się, jak można się nie zorientować, że jest się w ciąży. Ciążowe mdłości, zgaga, ból pleców, opuchnięte nogi i wiele innych dolegliwości uprzykrzają życie wielu przyszłym mamom. Są jednak takie "szczęściary", którym w tym czasie nic nie dokucza, a nawet regularnie miesiączkują. Tak właśnie było w przypadku Alexis Queen.

!60 letnia matka blizniat w sejmie Samotna emerytka urodziła bliźnięta. Jak dziś sobie radzi z dziećmi?

Alexis Queen ma obecnie 19 lat. Na swoim koncie na TikToku opublikowała nagrania, w których opowiada o swojej ciąży i porodzie. Miała wówczas 15 lat, były wakacje, zaczęła jej dokuczać zgaga, a jej mama często powtarzała, że w ciąży miała zgagę. Dziewczyna zrobiła więc test ciążowy, ale pokazał negatywny wynik. Regularnie też miesiączkowała więc jej podejrzenia i niepokoje szybko odeszły w niepamięć.

Rodzice myśleli, że chce sobie zrobić wolne od szkoły

Po pierwszym dniu w szkole, w 11 klasie, wieczorem 5 września Alexis poczuła ból pleców. Wzięła wiec środek przeciwbólowy i poszła spać. W nocy ból stał się silniejszy. W końcu o szóstej rano obudziła rodziców, żeby powiedzieć o tym fakcie. Ci stwierdzili, że na pewno symuluje. 

Byli przekonani, że chcę sobie zrobić wolne od szkoły

- powiedziała na nagraniu. Przed wyjściem z domu, już w szkolnym mundurku poszła do toalety. Tam poczuła nagłą potrzebę parcia i zorientowała się, że coś jest nie tak. 

Zawołałam mamę, krzyknęłam, że chyba rodzę

- wspomina. Mama Alexis przyszła do łazienki, podwinęła spódnicę córki i zauważyła główkę dziecka. Dziewczyna urodziła na podłodze w salonie

Bez znieczulenia

- zaznaczyła. W innym nagraniu wyjaśniła, dlaczego nie wiedziała o ciąży. Zaledwie siedem tygodni po urodzeniu dziecka, dziewczyna wróciła do szkoły, żeby podejść do egzaminów, które zdała na piątki.

Symulacja porodu na TikToku Symulacja porodu naturalnego hitem TikToka. "Dlaczego lekarze nam o tym nie mówią?"

Więcej o: