Jaka przyszłość czeka twoje dziecko? Dzieci spod znaków żywiołów ognia dadzą rodzicom popalić

Niektórzy wierzą w przyszłość zapisaną w gwiazdach, inni podchodzą do tego z przymrużeniem oka. Warto jednak sprawdzić, jaki potencjał kryje się w twoim dziecku i jaka przyszłość może je czekać według daty urodzenia. Podpowiadamy, jakie zainteresowania wspierać na podstawie znaków zodiaku.

W przyszłość zapisaną w gwiazdach wierzyli od wieków zarówno królowie i władcy, jak i lud. Żeby dowiedzieć się, jakie mogą być mocne i słabe strony dziecka, warto przeczytać, jaki potencjał urodzeniowy sugeruje jego horoskop. Pomoże to rodzicom w ustaleniu potencjału dziecka i określeniu, w czym warto je wspierać, a na co nie powinni naciskać. Czasem może to wskazać, do jakiej szkoły czy klasy powinno uczęszczać dziecko i nakreślić jego ścieżkę zawodową.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Dzieci spod znaków żywiołu ziemi

Znaki żywiołu ziemi to Byk, Panna i Koziorożec. Dzieci urodzone w ich miesiącach są bardzo inteligentne, ale bywają nieprzewidywalne. Lubią luksus i jakość, źle znoszą krytykę. Dlatego jeśli chcesz zwrócić uwagę dziecku, którego żywioł to ziemia, lepiej dobrze to przemyśl. Są pamiętliwe i na pewno wrócą do tego po latach. Są zdyscyplinowane i bardzo krytyczne w stosunku do siebie, a także uwielbiają rywalizację. Oczywiście, we wszystkim muszą być najlepsze. Sprawdzą się w zawodach związanych z ekonomią, prawem czy finansami. Doskonale czują się na wysokich stanowiskach.

Dzieci ubierają choinkęŻyczenia świąteczne dla dzieci. Idealne do wpisania do laurki dla bliskich

Dzieci spod znaków żywiołu ognia

Baran, Lew i Strzelec. Te trzy znaki żywiołu ognia mogą dać popalić. Są kapryśne i łatwo wybuchają. Dzieci urodzone pod tymi znakami mają mnóstwo energii, ale też nie kontrolują swoich emocji. Potrafią zmęczyć wszystkich dookoła i jeszcze dalej się bawić. Doskonale sprawdzą się we wszystkich dziedzinach sportu, ale, jako że lubią być w centrum uwagi, mogą być też świetnymi politykami, artystami i mówcami. Nie warto zmuszać ich do monotonnych zajęć.

Dzieci spod znaków żywiołu wody

Rak, Skorpion, Ryby to znaki zodiaku empatyczne, które bardzo łatwo zranić. Ważna jest dla nich więź emocjonalna z rodzicami i poczucie bezpieczeństwa. Lubią mieć swoje codzienne rytuały. Dobrze będą czuły się w zawodach takich jak psycholog, pedagog, psychiatra. Ich nieśmiałość i lęk to cechy, nad którymi warto pracować, ale nie wolno przymuszać ich np. do występów publicznych.

Dzieci spod znaków żywiołu potwietrza

Bliźnięta, Waga, Wodnik to znaki, za którymi trudno innym nadążyć. Czują się świetnie we własnym świecie i nie brakuje im kreatywności. Mają duże grono przyjaciół, chodzą własnymi ścieżkami i rodzice muszą mieć przy nich oczy dookoła głowy. W każdej dziedzinie się sprawdzą, ale nie lubią monotonii, dlatego zawody jak dziennikarz, tłumacz, detektyw czy handlowiec, będą dla nich strzałem w dziesiątkę. Są z założenia idealistami, dlatego warto czasem sprowadzać je na ziemię.

Dziecko usłyszało rodziców po raz pierwszyDziecko usłyszało rodziców po raz pierwszy. Reakcja to prawdziwy wyciskacz łez

Więcej o: