Dziecko usłyszało rodziców po raz pierwszy. Reakcja to prawdziwy wyciskacz łez

Haley Miller to młoda mama, która opublikowała na swoim profilu na TikToku niezwykłe nagranie. Na filmiku widzimy wzruszającą reakcję dziecka na głos rodziców. Chłopiec mógł usłyszeć ich po raz pierwszy dzięki założeniu aparatu słuchowego.

Więcej wiadomości z kraju i ze świata znajdziesz na Gazeta.pl.

Nagranie opublikowane na TikToku Haley Miller obejrzało ponad 11 mln osób. Młoda mama pokazała, jak zareagował jej syn, kiedy po założeniu aparatu słuchowego, pierwszy raz usłyszał głos rodziców. 

Płaczę za każdym razem, gdy to oglądam
Nie lubię dzieci, ale to jest przeurocze 
Coś pięknego

- zachwycali się w komentarzach użytkownicy TikToka. 

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Dziecko usłyszało głos rodziców po raz pierwszy

Bardzo ważne jest, by zdiagnozowane dziecko otrzymało aparat słuchowy i zostało objęte rehabilitacją. Często potrzebuje aparatu słuchowego i pomocy specjalistów, by opanować język mówiony. Na nagraniu widzimy, jak młoda mama siedzi ze swoim synkiem w gabinecie lekarskim, a lekarka zakłada dziecku aparat słuchowy. 

Uruchomienie zajmie minutę, ponieważ urządzenie nie jest włączone. Kiedy już go włączymy, będzie małe opóźnienie

- tłumaczy lekarka. 

Początkowo chłopiec opiera się i płacze, ale gdy aparat zaczyna działać, emocje wypisane na twarzy dziecka, natychmiast się zmieniają. Słyszy głos rodziców i zaczyna przyglądać się im z zaciekawieniem, a później na jego twarzy pojawia się szeroki uśmiech. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA