Nastoletnia mama pokazała brzuch po ciąży. "Mówią, że jest okropny, ale ja jestem dumna"

Nastoletnia mama opublikowała na swoim profilu na TikToku nagranie, na którym prezentuje swoje rozstępy po ciąży. To gest solidarności ze wszystkimi kobietami, których ciało uległo zmianie po urodzeniu dziecka. Jasmine chce pokazać, że to powód do dumy, nie wstydu.

Więcej artykułów znajdziesz na Gazeta.pl.

Syn Jasmine, Olivier, przyszedł na świat dwa miesiące przed osiemnastymi urodzinami mamy. Na swoim profilu na TikToku nastolatka dokumentowała kolejne etapy ciąży, a teraz otwarcie mówi o tym, jak wygląda połóg i życie młodej mamy. Pokazuje też, jak zmieniło się po ciąży jej ciało. Ostatnie nagranie, na którym pokazała swój brzuch po porodzie, wywołało sporo emocji. Nie wszyscy użytkownicy aplikacji docenili gest dziewczyny. Niektórzy uznali, że wygląda "obrzydliwie" i pisali, że są "zniesmaczeni". Młoda mama odniosła się do obraźliwych komentarzy.

Mówią, że jest okropny, ale ja jestem dumna

- oznajmiła.

Zobacz wideo Jak wybrać pediatrę dla noworodka?

Nastoletnia mama pokazała brzuch po ciąży

W nagraniu 18-latka podkreśliła, że jest dumna ze swojego wyglądu, a każda linia na jej ciele jest dowodem na to, że w jej brzuchu narodziło się nowe życie. 

Kiedy ludzie mówią: "twoje ciało jest obrzydliwe", odpowiadam: "w moim ciele rósł człowiek i z niego wyszedł. Czego dokonało twoje ciało?

- napisała w opisie do filmiku. 

Dodała w odpowiedzi na jeden z komentarzy, że takie linie na ciele są genetyczne w jej rodzinie. Innej osobie odpisała, że uznaje je za rysunki swojego dziecka. Jedna z komentujących osób zapytała, czy rozstępy kiedykolwiek znikną. 

Aleksandra Żebrowska normalizuje rozstępy i cellulit. Pokazała brzuch po trzech ciążach. Fanka: Dziękuję, że to pokazujeszOla Żebrowska pokazała brzuch po ciąży. W jej ślady poszła też Zborowska i Rubik

Zamienią się w białe linie. Wciąż będą widoczne, ale nie aż tak bardzo

- odpowiedziała 18-latka.

Ashley Graham pokazała nagie zdjęcie w ciążyAshley Graham pozuje nago i eksponuje rozstępy w ciąży. "Wyglądają jak drzewo życia"

Więcej o: