Anna Lewandowska korzystała z usług niani do opieki nad córkami? "Wielki przywilej"

Anna Lewandowska to zapracowana mama Laury i Klary. Trenerka ostatnio zdradziła na Instagramie, że korzystała z pomocy niani. Teraz, kiedy dziewczynki chodzą już do przedszkola, to może liczyć na pomoc babci. - Kiedy nie ma Roberta, a praktycznie nie ma go cały czas, to wypracowałam sobie pewien rytm dnia - zdradza Lewandowska.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna Lewandowska to popularna polska bizneswoman, żona Roberta Lewandowskiego, a także mama dwóch córeczek: Laury i Klary. Trenerka pokazuje w sieci, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i zawsze z powodzeniem znajduje balans pomiędzy życiem rodzinnym, a pracą. Teraz jeden z fanów pyta na Instagramie, jak radzi sobie z opieką nad dziećmi, kiedy Roberta nie ma w domu. 

Zofia Zborowska w nowej fryzurze. Po brązie nie ma już śladu! Przeszła spektakularną metamorfozę (zdjęcie ilustracyjne)Zborowska zatrudniła nianię z Rosji. Mówi do Nadziei po rosyjsku. "Nie żałuję"

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak Klara uczy się gry na instrumencie

Anna Lewandowska odpowiada na pytania fanów. Internauta pyta o wychowanie córek

Anna Lewandowska przygotowała dla fanów na Instagramie popularną zabawę Q&A. Obserwatorów szczególnie interesowały kwestie związane z macierzyństwem. Przypomnijmy, że trenerka z powodzeniem łączy wychowanie dzieci z pracą zawodową. Jeden z internautów zapytał Lewandowską, jak radzi sobie z opieką nad córkami, kiedy Robert jest nieobecny w domu przez dłuższy czas. Żona najlepszego polskiego piłkarza odpowiedziała wówczas:

Wcześniej miałam nianie, więc wiadomo, to wielki przywilej. Teraz dzieci chodzą do przedszkola i pomagają nam czasem babcie. Kiedy nie ma Roberta, a praktycznie nie ma go cały czas, to wypracowałam sobie pewien rytm dnia. Z pewnością wtedy dzieci szybciej chodzą spać, niż jak jest Robert w domu

- napisała mama Laury i Klary i tym samym zdradziła, że wcześniej zatrudniała opiekunkę do dzieci.

Anna Lewandowska korzystała z usług niani do opieki nad córkami? 'Wielki przywilej'Anna Lewandowska korzystała z usług niani do opieki nad córkami? 'Wielki przywilej' Instagram, screen: @annalewandowskahpba

Anna DereszowskaDereszowska pokazała, jak partner zajmuje się dzieckiem. "Padłam, zaradny facet"

Maffashion zdradza, że zatrudniła opiekunkę do dziecka na noc. "To usługa premium i bardzo się cieszę, że stać mnie na nią"

Jedną z gwiazd, która również zatrudnia nianię do dziecka jest Maffashion. Ostatnio Julia w ramach współpracy z jedną z marek postanowiła udzielić wywiadu, w którym m.in. była pytana o kwestie związane z macierzyństwem. Na wstępie influencerka została zapytana o to, ile spała w nocy. Okazuje się, że akurat wtedy Kuczyńska przespała całą noc. 

Miałam nianię na noc

- zdradziła celebrytka i opowiedziała, że wynajęła opiekunkę do dziecka na noc tak, aby ona sama mogła się wysypiać. Okazuje się, że taka forma współpracy bardzo odpowiada Maffashion. Kobieta idzie do domu przed godziną 07:00, a więc Julia o tej godzinie musi wstawać:

Wyposażyłam się w nianię, która przychodzi 2-3 razy w tygodniu. To usługa premium i bardzo się cieszę, że stać mnie na nią. Faktycznie, tania nie jest - kontynuowała ze szczerością. - Przychodzi po to, żebym mogła odespać, albo żebym nie kończyła dnia o godzinie 19, tylko mogła jeszcze popracować. Więc teraz przespałam osiem godzin.

Mama nagrała, co robi opiekunka, gdy nikt nie patrzyNagrała, co robiła opiekunka, gdy nikt nie patrzył. "O Boże....mam gęsią skórkę"

Więcej o: