Mama pokazała kontrowersyjny patent na nieposłuszne dziecko. Wystarczył jeden nietypowy przedmiot

Mama nagrała filmik, na którym zdradziła swój niezawodny patent, dzięki któremu niesforny malec pozostaje w łóżku. Pomysł spodobał się niektórym rodzicom, zaś inni uznali go za "zły" i "szkodliwy".

TikTok to aplikacja mobilna, która umożliwia użytkownikom publikowanie, udostępnianie i przesyłanie znajomym różnego rodzaju krótkich filmików. Platforma niektórym kojarzy się głównie z nagraniami układów tanecznych publikowanych przez nastolatki, ale można tam znaleźć o wiele więcej treści.

Kontrowersyjny patent na nieposłuszne dziecko

Więcej artykułów przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Przedszkole miejskie w OlsztynieNowe 500 plus podwyższą do 600 plus? "Będziemy płacić 20 zł za chleb"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Obecnie na TikToku znajdują się różnego rodzaju poradniki i tutoriale makijażowe, przepisy kulinarne, fragmenty filmów i seriali, filmiki z uroczymi zwierzętami, przeróżne scenki "z życia wzięte" oraz nagrania parentingowe.

Rodzice chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorami doświadczeniami związanymi z opieką i wychowywaniem dzieci. Dokumentują również ważne chwile, takie jak pierwsze rozmowy, czy zabawy z pociechami. Jedna z mam prowadząca profil @taytertot95 pokazała swój patent na radzenie sobie z problemem, który jest znany każdemu rodzicowi. Dotyczy on dzieci, które nie chcą spać i wczesnym rankiem, lub późnym wieczorem wymykają się ze swoich łóżek. Taylor zamiast cierpliwie odprowadzać malca do sypialni i czytać mu książkę, postanowiła postawić pod drzwiami pewien nietypowy przedmiot.

Na nagraniu, które polubiło 1,4 miliona internautów widać sztucznego ptaka, wielkości prawdziwej gęsi ustawionego pod samymi drzwiami. Gdy malec nacisnął za klamkę i ujrzał "zwierzę", krzyknął i natychmiast wrócił do siebie.

Jak tu użyć plastikowej gęsi, by zatrzymać dziecko w łóżku

- opisała nagranie Taylor.

Filmik wzbudził wiele kontrowersji i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Niektórzy sądzili, że to zabawny patent, zaś inni twierdzili, że jest przerażający i może okazać się traumatyczny dla dziecka.

I tak wygląda początek traumy
To smutne
Traumatyzujecie dziecko. Chcecie, by było przerażone?
Proste, ale jakie skuteczne
Wypróbuję ten patent!
Mój bratanek tak bał się odkurzacza. Postawiliśmy go więc przy schodach, aby sam po nich nie schodził
Mój tata tak mnie straszył plastikowym homarem

- pisali internauci.

Imiona dla chłopców 2021Imiona dla chłopców 2021. Obrońca ludzi wyprzedził ochranianego przez Boga

Więcej o: