Maffashion zatrudniła nianię na noc. W końcu może się wyspać. "To usługa premium"

Maffashion w zeszłym roku urodziła synka, któremu nadała imię Bastian. Widać, że influencerka świetnie odnajduje się w macierzyństwie i z powodzeniem łączy pracę z wychowaniem dziecka. Teraz w jednym z wywiadów przyznaje, że korzysta z usług nocnej niani. - Przychodzi po to, żebym mogła odespać, albo żebym nie kończyła dnia o godzinie 19, tylko mogła jeszcze popracować - tłumaczyła Julia Kuczyńska.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Maffashion pokazała urocze nagranie, na którym Fabijański rozmawia z synem

Maffasion zdradza, że zatrudniła opiekunkę do dziecka na noc. "To usługa premium i bardzo się cieszę, że stać mnie na nią"

Maffashion mimo licznych obowiązków zawodowych, z powodzeniem łączy pracę z wychowaniem dziecka. Ostatnio Julia w ramach współpracy z jedną z marek postanowiła udzielić wywiadu, w którym m.in. była pytana o kwestie związane z macierzyństwem. Na wstępie influencerka została zapytana o to, ile spała w nocy. Okazuje się, że Kuczyńska przespała całą noc. 

Miałam nianię na noc

- zdradziła celebrytka i opowiedziała, że wynajęła opiekunkę do dziecka na noc tak, aby ona sama mogła się wysypiać. Okazuje się, że taka forma współpracy bardzo odpowiada Maffashion. Kobieta idzie do domu przed godziną 07:00, a więc Julia o tej godzinie musi wstawać:

Wyposażyłam się w nianię, która przychodzi 2-3 razy w tygodniu. To usługa premium i bardzo się cieszę, że stać mnie na nią. Faktycznie, tania nie jest - kontynuowała ze szczerością. - Przychodzi po to, żebym mogła odespać, albo żebym nie kończyła dnia o godzinie 19, tylko mogła jeszcze popracować. Więc teraz przespałam osiem godzin.
 

Zofia Zborowska w nowej fryzurze. Po brązie nie ma już śladu! Przeszła spektakularną metamorfozę (zdjęcie ilustracyjne)Zborowska zatrudniła nianię z Rosji. Mówi do Nadziei po rosyjsku. "Nie żałuję"

Maffashion planuje ochrzcić syna? "Bez ciśnienia"

Maffashion ostatnio przygotowała dla swoich fanów na Instagramie popularną zabawę w Q&A. Internauci zaczęli pytań o kwestię macierzyństwie. Padło także pytanie o chrzest Bastiana. Blogerka odpowiedziała wówczas: 

Bez ciśnienia. Może ochrzcimy, a może sam kiedyś o tym zadecyduje. Mam dylemat. Wiadomo to rodzic wybiera przedszkole, pierwszą szkołę i całą masę innych rzeczy. W kwestii chrztu mam jednak duży dylemat.

Blogerka podkreśla, że chciałaby, aby w przyszłości jej syn sam podjął decyzję dotyczącą wiary:

Najchętniej poczekałabym aż mój syn będzie starszy, świadomy otaczającego go świata, tego co się dzieje i sam podejmie decyzję o swojej wierze.

Maffasion o chrzcie swojego syna. 'Mam duży dylemat'Maffasion o chrzcie swojego syna. 'Mam duży dylemat' Instagram, screen: @maffashion_official

Ola Żebrowska pokazała się w bieliźnie. Fanka: 'Cnoty niewieście to nie są w tej chacie pielęgnowane' (zdjęcie ilustracyjne)Żebrowska na spacerze z synem. Fanka: Nie bujaj się, bo się przyzwyczai

Więcej o: