Ma dziesięć miesięcy i wygląda, jak przedszkolak. "Będzie wielkim mężczyzną"

Drobni i szczupli rodzice doczekali się wielkiego dziecka. Atlas nie skończył jeszcze roku, a wygląda, jak przedszkolak. "Zazdroszczę ci siły. Gdybym miała tak duże dziecko, nie wiem, czy dałabym radę je nosić" - napisała internautka.

TikTok to aplikacja mobilna, która umożliwia publikowanie, udostępnianie i wysyłanie krótkich filmików. Szybko zaczęła cieszyć się dużym zainteresowaniem celebrytów, którzy nagrywali na niej układy taneczne wykonywane w rytm popularnej muzyki oraz naśladujących ich nastolatków. Z czasem na platformie przybyło jednak wiele innych treści. Obecnie na TikToku można znaleźć poradniki i tutoriale, przepisy kulinarne, zabawne scenki rodzajowe, nagrania z uroczymi zwierzętami oraz fragmenty znanych seriali i filmów. Nie brakuje tam także materiałów parentingowych.

Duży niemowlak hitem TikToka

Więcej artykułów znajdziesz na Gazeta.pl.

Sue, mama 22 dzieci, podzieliła się ważną wiadomoscią.Mama 22 dzieci podzieliła się wielką nowiną. "Jesteśmy podekscytowani"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Niektórzy rodzice dokumentują w sieci przebieg ciąży albo dzielą się ze swoimi obserwatorami różnymi aspektami opieki nad maleństwem. Właśnie taki profil prowadzi Nabille McHugh, która jest mamą naprawdę dużego niemowlaka. Na nagraniach pokazuje, jak się z nim bawi, karmi, tańczy i rozśmiesza.

Niespełna roczny synek Nabille, Atlas, wyróżnia się na tle rówieśników, nie tylko pucułowatymi policzkami i gęstymi, kręconymi włoskami. Chociaż jego rodzice są drobni i szczupli, chłopczyk jest pulchny i bardzo duży. Uroczy chłopczyk zdobył serca wielu internautów.

Myślałam, że to moja córka jest słodka, ale twój syn? Ja nie mogę! To najsłodsze dziecko, jakie widziałam. Nie tylko przez pulchne policzki, ale całą słodką buzię
Jest taki uroczy, a ty wydajesz się świetną mamą!
Masz słodkiego synka. Mój, obecnie dwudziestoletni też był pulchnym niemowlęciem i musiałam kupować mu spodnie przeznaczone dla dzieci z podstawówki. Gdy podrósł stracił jednak na wadze

- komentowali.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy byli Nabille tak mili, bo w komentarzach nie zabrakło rodziców, którzy nie szczędzili jej ostrych słów. Twierdzili, że chłopiec jest za duży, "wygląda jak dorosły mężczyzna" i dziwili się, że mama jest w stanie go unieść.

Biedne dziecko
Gdy dorośnie, będzie wielkim mężczyzną
Jest o włos od dorosłości
Zazdroszczę ci siły. Gdybym miała tak duże dziecko, nie wiem, czy dałabym radę je nosić

- komentowali.

Patrycja Sołtysik i Andrzej SołtysikSołtysik szczerze otwiera się na temat niepłodności: "Może pomóc jedynie medycyna"

Więcej o: