Dziecko ciągle zadawało to samo pytanie o tatę. Odpowiedź mamy chwyta za serce

Michelle Panzica samotnie wychowuje bliźnięta. Odkąd zmarł ojciec chłopca i dziewczynki, młoda mama na swoim profilu na TikToku porusza nie tylko temat wychowania dzieci, ale także żałoby. Ostatnio opublikowała nagranie, na którym podczas jazdy samochodem, jej syn mówi, że "tatuś za długo siedzi w niebie". Jej odpowiedź chwyta za serce.

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na Gazeta.pl.

Michelle Panzica na swoim profilu na TikToku ma szerokie grono obserwatorów. Jej nagrania śledzi prawie 160 tys. osób. Młoda mama, która samotnie wychowuje syna i córkę, dzieli się na nich swoimi przemyśleniami dotyczącymi żałoby, a także wzruszającymi scenkami z udziałem dzieci z życia codziennego. Wielokrotnie obserwatorzy pytali ją, jak to robi, że jest taka silna po stracie ukochanej osoby. Panzica odpowiada zawsze, że nie ma innego wyboru. Ostatnio opublikowała filmik, w którym upamiętniła to, jak syn mówi o swoim zmarłym ojcu, że zbyt długo przebywa już w niebie. Ten dialog pomiędzy dzieckiem a mamą naprawdę wzrusza.

Zobacz wideo Policjantka uratowała dziecko krztuszące się w sklepie

Mama o tacie, który jest w niebie

Na nagraniu mama i jej dwoje dzieci jadą samochodem. Chłopiec, który przebywa w foteliku na tylnym siedzeniu, mówi nagle: "Tatuś za długo siedzi w niebie. Zdecydowanie za długo". Robi minę, jakby nie mógł w to uwierzyć. 

Tak, to długi czas. Prawda?

- odpowiada mama, która kieruje pojazdem, a chłopiec przyznaje: zdecydowanie za długi.

To dlatego, że jeśli ktoś idzie do nieba, to zostaje w niebie aż któregoś dnia my go tam spotkamy

- wyjaśniła mu kobieta. Twarz chłopca zmienia się, kiedy słyszy, że jego tatuś nie wróci z nieba. 

Cała rodzina w komplecie.50-latka urodziła czworaczki. "Skończę w szpitalu psychiatrycznym"

Nie możemy wejść w chmury

- mówi zaniepokojony.

Masz rację, nie możemy

- odpowiada mu mama. Następnie chłopiec stwierdza, że w chmurach jest zbyt mgliście, żeby cokolwiek dostrzec i tylko samoloty mogą w nie wlecieć. W końcu uśmiecha się zadowolony, że zrozumiał, dlaczego nie może zobaczyć swojego taty.

Kocham cię

- mówi do niego mama, a on odpowiada jej ze spokojem. Obserwatorzy TikTokerki zauważyli przenikliwość chłopca i to, jak bardzo zmieniają się emocje na jego twarzy. 

Andrzej Wrona, Zofia ZborowskaZofia Zborowska ma tęczowe dziecko. Zdobyła się na szczere wyznanie

Więcej o: