Córka Joanny Koroniewskiej ma kłopoty w szkole przez popularnych rodziców? "Wychowujemy ją w totalnej empatii"

Joanna Koroniewska zrobiła dla fanów na Instagramie Q&A. Jedna z fanek zapytała, czy starsza córka miewa przykre sytuacje w szkole spowodowane tym, że ma popularnych rodziców. Żona Macieja Dowbora odpowiedziała jej. - Wychowujemy ją w totalnej empatii wobec wszystkich - podkreśliła aktorka.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska wraz z córką tłumaczy, dlaczego nie pokazuje dzieci

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są szczęśliwymi rodzicami dwóch wspaniałych córek: Janiny (ur. 2009) i Heleny (ur. 2018). Aktorka chętnie prezentuje w sieci swoją codzienność i z humorem opowiada o życiu rodzinnym. 

Maciej Dowbor pokazał, co dostał od dzieci. Każdy rodzic to zrozumie. 'Cierpliwość się kończy'Dowbor pokazał, co dostał od dzieci. Każdy rodzic to zrozumie. "Cierpliwość się kończy"

Córka Joanny Koroniewskiej ma problemy w szkole przez znanych rodziców?

Joanna Koroniewska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio przygotowała na Instagramie popularne Q&A. Jedna z internautek postanowiła zapytań Koroniewską, czy jej starsza córka Janina miewa jakiekolwiek nieprzyjemności w szkole ze względu na popularnych rodziców. Żona Macieja Dowbora zdradziła jak wychowują pociechy i odpowiedziała wówczas:

Może gdzieś tam na początku. Zawsze jest tak, że, jak ktoś Janki nie zna to myśli - eee, ta to pewnie zadziera wysoko głowę. Ale wychowujemy ją w totalnej empatii wobec wszystkich, dla nas to jest najważniejsze i na każdym kroku dostajemy sygnały, że tak właśnie jest. Szacunek wobec wszystkich to podstawa. Dzieciaki często reagują tak, jak ich rodzice, więc też uczymy ją takiego właśnie rozumienia i widzimy, że zaczyna to zauważać. Żadne dziecko nie jest złe albo nie zachowuje się źle ot tak po prostu. Zazwyczaj za tym coś się ukrywa. Z jakichś powodów tak jest

- odpowiedziała.

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska opublikowała zdjęcie, którego nigdy wcześniej nie pokazywała. "Boli nadal i pewnie zawsze będzie bolało"

Joanna Koroniewska wraz z córką zdradziła, dlaczego nie pokazuje twarzy dzieci. Powód zaskakuje

Koroniewska niedawno otrzymała od jednej z fanek wiadomość dotyczącą tego, iż jest pełna podziwu, że popularni rodzice nie pokazuje swoich pociech w sieci. 

Super, że nie pokazujesz dzieci. Gratuluje. Dojrzałe i bardzo rozsądne

- napisała obserwatorka. Żona Macieja Dowbora postanowiła odpowiedzieć obserwatorce wraz ze starszą córką:

Bo chcemy czuć się bezpieczne.  Ja chciałabym sama zarobić na swoją twarz, a nie chce, żeby rodzice mi wszystko załatwili. (...) Sama pracuje na mój sukces

- przyznała dziewczynka. Trzeba przyznać, że to bardzo dojrzałe podejście. 

 
Więcej o: