Mama nagrała reakcję dziecka na widok choinki. Nie tego się spodziewała

Mama była podekscytowana wizją pierwszych świąt z córką. Postanowiła nagrać reakcję dziewczynki na widok choinki. "Jej spojrzenia w stronę taty, by upewnić się, czy to bezpieczne sprawiły, że pękło mi serce" - napisała rozczarowana.

TikTok to aplikacja mobilna dzięki której można publikować, wysyłać i udostępniać krótkie filmiki o różnej tematyce. Można tam znaleźć urocze nagrania ze zwierzętami w roli głównej, poradniki i tutoriale, zabawne scenki z życia wzięte oraz nagrania układów tanecznych wykonywanych w rytm popularnej muzyki. Na TikToku nie brakuje również treści parentingowych, bo rodzice często dzielą się z innymi mamami i ojcami doświadczeniami związanymi z opieką nad dzieckiem.

Mama nagrała reakcję dziecka na widok choinki

Więcej artykułów przeczytasz na Gazeta.pl.

500 plus i inne pieniądze dla rodzin to 'rozdawnictwo'?"Rozdawnictwo do granic absurdu". Rodzice reagują na 500 plus i nowe dodatki

Zobacz wideo Makowiec nowojorski. Jego przygotowanie jest łatwiejsze, niż myślisz

 Abbie Herbert jest youtuberką, tiktokerką i modelką. Prowadzi profil na TikToku @abbieherbert na którym dokumentuje różne wydarzenia ze swojego życia. Sześć miesięcy temu doczekała się córki, która jest jej oczkiem w głowie i częstą bohaterką nagrań.

Pierwsze święta z dzieckiem i przygotowania do nich są dla rodziców bardzo ważnym okresem, a nagrania z niego stanowią ważną pamiątkę. Podobnie było w przypadku Abbie, która postanowiła pokazać swoim obserwatorom reakcję córki na widok świątecznego drzewka. Niestety, nie wszystko poszło po jej myśli. Córka stała się płaczliwa, bała się dotknąć gałązek i zaczęła cicho popłakiwać.

Jej spojrzenia w stronę taty, by upewnić się, czy to bezpieczne sprawiły, że pękło mi serce 

- przyznała mama, rozczarowana faktem, że dziewczynka nie podeszła do choinki z entuzjazmem.

Filmik obejrzało ponad 1,4 miliona osób i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Niektórzy przyznali, że w dzieciństwie także bali się choinki.

Spoglądała na tatę nagrywającego sytuację, jakby chciała zapytać: tato, czy to w porządku?
To najsłodsze dziecko, jakie widziałam
Jakby się dziwiła, czemu wnieśliście drzewko. Przecież powinno rosnąć na zewnątrz
Jaka słodka!
Ktoś tutaj chyba nie lubi świąt
Ja też jako dziecko bałem się choinek
Jej oczy mówią 'tato, nagrywasz to?'
Moją roczną córkę także przerażają świąteczne drzewka

- pisali.

Kot pilnuje bezpieczeństwa dziecka na balkonie. Urocze nagranie trafiło do sieci. 'Geniusz'Kot pilnuje bezpieczeństwa dziecka na balkonie. Urocze nagranie trafiło do sieci. "Geniusz"

Więcej o: