Wzruszająca relacja dziecka i kota. Więź nawiązała się, gdy był jeszcze kociątkiem

Mama zmontowała filmik z fragmentów nagrań przedstawiających, jak rozwijała się relacja jej dziecka i kota. Stał się hitem TikToka. "To najsłodsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam" - komentują internauci.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do publikowania krótkich filmików, które z założenia miały przypominać formą teledyski. Wiele celebrytów, a w ślad za nimi także nastolatków przedstawia w niej układy taneczne wykonywane w rytm popularnej muzyki. Z czasem na platformie pojawiło się jednak wiele innych treści.

Wzruszająca relacja dziecka i kota

Więcej filmików przeczytasz na Gazeta.pl.

Sprawdzian w szkole podstawowej.Kiedy kończy się 1 semestr 2021/22? To nie jest tak oczywiste, jak wydaje się uczniom

>Pickering,,Yorkshire,23rd,April,2019:,Photo,Of,The,St,JosephsNiepokojąca zabawa w przedszkolu po religii. Rodzice natychmiast zainterweniowali

Obecnie na TikToku znajdziemy różnego rodzaju poradniki, tutoriale modowe oraz makijażowe, fragmenty różnych filmów i seriali, zabawne scenki rodzajowe oraz treści o charakterze parentingwym. Wielu rodziców pokazuje na TikToku także filmiki z dziećmi w rolach głównych, dzieląc się wspomnieniami i doświadczeniami z innymi mami i ojcami.

Mandie prowadząca profil @dbzgalxo publikuje nagrania, których bohaterami są jej dziecko oraz kot. Jeden obrazujący ich relację polubiło 903 tys. osób. Na nagraniu widać małe dziecko, które leży na kocyku obok małego kotka, który zaczepia je łapkami. Na kolejnych ujęciach zaczepia malca noskiem, bawi się z nim oraz kładzie obok. Chociaż ich relacja zaczęła się, gdy zwierzę było jeszcze kociakiem, ostatecznie dorosło u boku malca.

Teraz to jest prawdziwa miłość

- opisała nagranie mama.

Pod filmikiem pojawiła się masa komentarzy od osób zachwyconych więzią, która nawiązała się między kotek a dzieckiem. 

I pomyśleć, że są ludzie, którzy oddają zwierzę, bo urodziło się dziecko
Zobaczcie, jakie to dziecko jest delikatne w stosunku do tego kota
Śliczny maluszek i jakie dziecko
Prawdziwa miłość. Mój siostrzeniec też dorastał razem z kotem i wczoraj obaj skończyli 19 lat
Ten kotek jest taki zrelaksowany, gdy leży w ramionach dziecka. Pełna miłość i zaufanie. Uwielbiam zwierzęta
Kiedy urodzę dziecko, też kupię kota, aby mogli dorastać w tym samym czasie
Wzruszyłam się! To takie słodkie
To najsłodsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam

- komentowali.

Dziewczynki chciały wyglądać, jak bohaterka ulubionej bajki.Dzieci wysmarowały się kremem na odparzenia. Mama czyściła je przez 5 dni

Więcej o: