Studentka nie wiedziała, że jest w ciąży. Nagle zobaczyła stopę, a 15 minut później urodziła

Studentka z Indiana University nie wiedziała, że spodziewa się dziecka. Kayla Nicole Simpson myślała, że ma silne skurcze miesiączkowe, kiedy trafiła do szpitala. W najgorszym wypadku spodziewała się, że czeka ją usunięcie wyrostka robaczkowego, ale zamiast tego wróciła do domu z dzieckiem.

Córeczka Kayli przyszła na świat 7 listopada i nosi imię Maidi. Młoda mama na swoim profilu na TikToku opowiada o swoich doświadczeniach związanych z macierzyństwem. Jej profil obserwują tysiące osób. Na jednym z nagrań opowiedziała niezwykłą historię o tym, jak jej dziecko niespodziewanie przyszło na świat. 

Zobacz wideo Jak zmienia się organizm kobiety po porodzie?

Niespodziewany poród 

W dniu narodzin dziewczynki około 12:30 Kayla poczuła łagodne skurcze. Myślała, że zwiastują zbliżający się okres. Jednak z czasem zaczęły się nasilać. Pół godziny później studentka zadzwoniła do swojej mamy, myśląc, że pęka jej wyrostek, bo pojawiła się krew. Ból był tak silny, że nie mogła mówić ani wykonywać zbyt wielu ruchów. Rodzina zabrała ją do szpitala, gdzie wykonano dziewczynie badania. Na oddziale ratunkowym lekarze podejrzewali, że Kayla posiada torbiel i skierowali ją na USG. Jak podkreśliła Kayla: potem zrobiło się dziwnie.

W czasie USG Kayla krzyczała z bólu, aż na ekranie zobaczyła małe stópki. Wtedy zaczęła krzyczeć jeszcze głośniej. Przyszedł lekarz, który oznajmił dziewczynie, że ma już 10 cm rozwarcia. Madi pojawiła się na świecie 15 minut później. 

/Little,Blond,Girl,Washing,Dishes,In,The,KitchenRodzice, którzy wyrządzają dziecku krzywdę. Ich zachowanie to temat tabu

Przez cały okres ciąży młoda mama nie miała żadnych objawów. Pracowała przez 12 godzin, miała regularną miesiączkę. Brzuch również się nie powiększył. Obecnie zarówno ona jak i jej córeczka, czują się dobrze. 

Źródło: The Sun

Locklan ma niezwykłą fryzurę.14-miesięczne dziecko z syndromem nieuczesanych włosów. "Wygląda jak pisklak"

Więcej o: