Mama zakradła się jak zjawa. Chciała uspokoić dziecko i pozostać niezauważoną

Mama postanowiła szybko zareagować, aby powstrzymać córkę przed płaczem i jej nie rozbudzić. Gdy obejrzała nagranie z kamery, stwierdziła, że jej poczynania wyglądają, jak scena z horroru. "Boże, na początku myślałam, że to jakaś zjawa" - komentują internauci.

TikTok to aplikacja mobilna umożliwiająca publikowanie różnego rodzaju krótkich filmików. Chociaż niektórym kojarzy się z układami tanecznymi wykonywanymi przez nastolatki, można na niej znaleźć o wiele więcej treści. Wśród nich są poradniki kulinarne, fragmenty zabawnych programów i seriali, tutoriale makijażowe, filmiki z uroczymi zwierzątkami w rolach głównych, śmieszne scenki rodzajowe o oraz treści parentignowe.

Mama zakradła się jak zjawa

Więcej artykułów przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Doda nie będzie miała nadzoru policji

Rodzice chętnie dokumentują na TikToku różne sytuacje związane z opieką nad dziećmi, wymieniając się z innymi mamami i ojcami swoimi doświadczeniami.

Jedna z mam prowadząca profil @brooklynemschu na TikToku również dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi uroczymi filmikami z udziałem jej dziecka. Jedno z nagrań wyróżnia się jednak na tle innych, gdyż na pierwszy rzut oka wydaje się mroczne. Jest to czarno-biały filmik, nagrany przez kamerkę znajdującą się w pokoju dziewczynki, tuż przy jej łóżeczku. Mama najpewniej dzięki niani elektronicznej zauważyła, że córka zgubiła smoczka i zaczęła się rozbudzać. Postanowiła temu zaradzić, ale nie chciała, aby dziewczynka ją zobaczyła, bo to wiązałoby się z jej ponownym długim usypianiem. Zakradła się więc na czworaka, wsunęła dłoń pomiędzy szczebelki i szybko podała córce zgubę. Gdy po wszystkim obejrzała nagranie z rozbawieniem stwierdziła, że wygląda, jak duch i opublikowała je na swoim profilu.

Kiedy nie chcesz, aby twoje dziecko cię zobaczyło... Wow. Jestem naprawdę przerażająca!

- podpisała nagranie.

Filmik obejrzało ponad 400 tys. osób i pojawiła się masa komentarzy od internautów. Niektórzy byli tak zainteresowani obrazem z kamery, że nie zwrócili uwagi na opis filmiku i faktycznie pomyśleli, że kobieta to duch.

Boże, na początku myślałam, że to jakaś zjawa
To jest jej mama!
Ale sobie żarty robi
Omg! Tego nagrania można się przestraszyć

- komentowali.

Więcej o: