Agnieszki Włodarczyk źle nosi syna w nosidełku? Fanka: "Nie wygląda na bezpieczne"

Agnieszka Włodarczyk pokazała urocze zdjęcie w sieci, na którym jej partner nosi małego Milana w nosidełku. Na aktorkę spadła lawina krytyki. Obserwatorki zasugerowały, że sposób noszenia syna jest nieprawidłowy. W komentarzach pojawiło się mnóstwo porad oraz ostrzeżenia. - Przodem do świata? Nie, nie w ten sposób. Każdy certyfikowany doradca noszenia to potwierdzi - tłumaczyła internautka.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Najczęstsze pytania mam. Czy dziecko jest już najedzone? Jak reagować na kolkę?

Agnieszka Włodarczyk włożyła syna do nosidełka. "On nie chce być noszony buzią do człowieka"

Agnieszka Włodarczyk pokazała na Instagramie urocze zdjęcie, na którym jej partner pozuje z ukochanym synem. Kilkumiesięczny Milanek podziwia świat z nosidełka, które założył jego tata. Zdjęcie, a dokładnie ułożenie dziecka w nosidełko szybko stało się przedmiotem sporu. Internautki zauważyły, że noszenie dziecka w taki sposób, jaki robi to Robert Karaś, jest zwyczajnie niebezpieczny niezdrowy dla kręgosłupa Milana.

Tato ja chcę na rączki! On nie chce być noszony buzią do człowieka, tylko woli oglądać świat. Taki z niego ciekawski osobnik. Długo się zastanawiałam czy lepiej chusta, czy nosidło, ale uznałam, że nosidełko jest bardziej bezpieczne i stabilne. A wy próbowaliście wkładać maluszka do nosidełka?

- zapytała Włodarczyk.

 

Ida Nowakowska Ida Nowakowska nie zatrudni niani. Ma powody. "Boję się, że będzie coś nie tak"

Fanka: "Nigdy przodem do świata! To ani wygodne, ani zdrowe"

Zdjęcie wzbudziło spore oburzenie wśród internautek. Wszystko przez to, w jaki sposób noszone było dziecko. Internautki skrytykowały sposób noszenia dziecka w nosidełku. Większość z nich uznała, że umieszczenie dziecka w nosidle przodem do świata nie jest dobrym pomysłem z medycznego punktu widzenia. 

Przodem do świata? Nie, nie w ten sposób. Każdy certyfikowany doradca noszenia to potwierdzi. Jeśli maluszek chce więcej widzieć to na plecy z nim.
Ekspertem nie jestem, ale noszenie przodem do świata nie wygląda na bezpieczne.
Nigdy przodem do świata! To ani wygodne, ani zdrowe.
No nie jest, szczególnie bardziej bezpieczne. Przodem do świata to już totalnie

- pisały obserwatorki.

Joanna Koroniewska 'wyznaje grzechy': Chrzanić skromność i cnoty niewieście (zdjęcie ilustracyjne) Joanna Koroniewska zdradziła, dlaczego nie pokazuje twarzy córek. Powód zaskakuje

Jak poprawnie nosić dziecko w nosidełku?

Celebrytki niejednokrotnie pokazywały w sieci zdjęcia, na których dzieci siedzą w nosidełkach. Gwiazdy często spotykały się z krytycznymi uwagami dotyczącymi tego, że robią dziecku krzywdę czy zwyczajnie jest to niezdrowe dla kręgosłupa malucha. Ostatnio więcej na ten temat napisała na Instagramie tenisistka Agnieszka Radwańska. 

Nosidełko przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 3. roku życia. Minimalna waga/wzrost: 3,5 kg/ 53 cm. Maksymalna waga/wzrost: 15 kg/ 100 cm. WAŻNE! Noszenie dziecka w pozycji przodem do świata jest dopuszczalne od 5. miesiąca życia. Maksymalna dopuszczalna waga dziecka noszonego przodem: 12 kg. Dla dzieci o wadze 3,5-4,5 kg należy zastosować zapięcie zmniejszające otwór na nóżki (w zestawie z nosidełkiem)

- napisała.

Agnieszka Radwańska pokazała, jak nosi dziecko Agnieszka Radwańska pokazuje, jak nosi dziecko. Fanki krytykują: Szkoda, że lansuje nieprawidłowy sposób

Jedna z fanek tenisistki, która wytłumaczyła, że jest nie tylko mamą, ale też fizjoterapeutką, zwróciła uwagę na to, że to nie jest nosidło, a "wisiadło". - To jest wisiadło, a nie nosidło... A różnice między nimi jest gigantyczna. Już pomijam kwestie zdrowotne bioderek. Ale kto chciałby wisieć zawieszonym na samej pupie? Nosić przodem do świata nie można nawet, gdy dziecko siedzi. Mówię to jako mama i fizjoterapeutka - napisała.

Więcej na ten temat: Trzymasz dziecko w pozycji pionowej? Popełniasz ogromny błąd. Fizjoterapeutka wyjaśnia

Aleksandra Żebrowska normalizuje rozstępy i cellulit. Pokazała brzuch po trzech ciążach. Fanka: Dziękuję, że to pokazujesz Ola Żebrowska pokazała brzuch po ciąży. W jej ślady poszła też Zborowska i Rubik

Więcej o: