Mama wyszła z domu i się zaczęło. Tak dziadek i tata "karmili piersią"

Rodzice na TikToku często zamieszczają filmiki, które bawią do łez. Ostatnio jedna z mam pokazała, jak jej mąż i teść radzili sobie z opieką nad dzieckiem, gdy wyszła z domu. "Tata roku" - komentowali użytkownicy aplikacji.

Josh i Lisa to para, która często publikuje na swoim profilu na TikToku nagrania związane z rodzicielstwem. Poza tym można tam znaleźć kulinarne triki, czy zabawne nagrania związane z tematyką stylu życia. Ostatnio mama opublikowała filmik, na którym pokazała, co wydarzyło się, kiedy zostawiła swoją córeczkę z mężem i teściem. Mężczyźni wykazali się kreatywnością i znaleźli sposób na karmienie dziewczynki piersią. Jak to możliwe?

Zobacz wideo Hartowanie brodawek sutkowych przed porodem - najczęściej pojawiający się mit i "dobra rada"?

Dziadek i tata "karmili piersią" dziecko

Na początku widzimy, jak tata bierze nożyczki i wycina sobie otwór w bluzce na wysokości brodawki.

To najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem

- mówi sceptycznie nastawiony dziadek, ale oboje dochodzą do wniosku, że nic lepszego nie wymyślą.

12 tysięcy na drugie dziecko. Rodzice o świadczeniu: Ciekawe, kto na to wszystko zarobi12 tysięcy na dziecko. Rodzice: Ciekawe, kto na to wszystko zarobi

Później od wewnętrznej strony wkłada w nią butelkę z odciągniętym pokarmem swojej żony. Dziadek w tym czasie trzyma dziewczynkę na rękach. Później mający zastąpić mamę ojciec, nakłada perukę i rozpyla w powietrzu perfumy żony. Bierze dziewczynkę na ręce i przystawia ją do butelki. W tym czasie dziadek podchodzi od tyłu i nakłada na twarz mężczyzny wydrukowane zdjęcie mamy. Plan jednak nie do końca się udaje.

Musisz powiedzieć mi, gdzie jest jej buzia

- prosi tata. Okazuje się jednak, że kiedy dziadek zabiera zdjęcie, dziewczynka zaczyna jeść. 

Zrobiliśmy to!

- krzyczy podekscytowany tata.

Nagranie obejrzało aż 1,5 mln internautów z całego świata. Wielu z nich żartowało w komentarzach, że wypróbują tę metodę na swoich pociechach.

Karmienie jak scena z horroru. Rodzice nagrali nietypowy filmikKarmienie piersią jak scena z horroru. "Dziecko, jako czarny charakter"

Więcej o: