Karmienie piersią jak scena z horroru. Rodzice nagrali nietypowy filmik. "Dziecko jako czarny charakter"

Rodzice opublikowali na TikToku filmik przedstawiający karmienie piersią w komiczny sposób. Dramatyczna muzyka i mina mamy rozbawiły internautów. "Mały za parę lat będzie się z tego śmiał" - pisali.

TikTok to aplikacja mobilna, która umożliwia publikowanie różnego rodzaju krótkich filmików, które w założeniu miały przypominać swoją formą teledyski. Początkowo cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród nastolatków, którzy nagrywali z jej pomocą układy taneczne wykonywane w rytm popularnej muzyki. Z czasem na platformie przybyło jednak o wiele więcej treści.

Karmienie piersią jak scena z horroru

Więcej artykułów przeczytasz na Gazeta.pl.

Zobacz wideo Agata Rubik otwiera się. "Cały życie słyszałam: wciągnij brzuch"

Obecnie na TikToku można znaleźć różnego rodzaju poradniki, tutoriale makijażowe, przepisy, zabawne scenki rodzajowe i filmiki z uroczymi zwierzątkami w rolach głównych. Nie brakuje tak także nagrań mam i ojców, którzy wymieniają się z innymi rodzicami swoimi doświadczeniami.

Właśnie takie konto prowadzą Alex i Kellz, którzy chętnie dokumentują w sieci swoje życie. Pokazują  zabawne sytuacje, które miały miejsce w domowym zaciszu oraz filmiki z różnych wydarzeń i dalekich podróży. To właśnie na TikToku dzielili się z fanami procesem ciąży, a po przyjściu dziecka na świat, chwilami spędzonymi z maluszkiem.

Rodzinę obserwuje 6,7 mln osób, które cenią ją za poczucie humoru. Na jednym z nagrań rodzice postanowili przedstawić karmienie dziecka, niczym scenę z horroru. Do momentu, w którym mama rozpinała biustonosz podłożyli dramatyczną muzykę, a następnie tata zaniósł synka tak, jakby malec pospiesznie się do niej skradał. 

Kiedy słyszy, jak mama rozpina biustonosz, by go nakarmić, zamienia się w małego potwora

- opisali filmik.

Nagranie skojarzyło się internautom z parodią typowych horrorów i byli rozbawieni przerysowaną grą aktorską młodej mamy. Pojawiły się pod nim setki komentarzy, w których żartowali z przedstawionej sytuacji.

Nie mogę przeboleć jej ekspresyjnej mimiki
Haha, mały wie, czego chce
Mały za parę lat będzie się z tego śmiał
Niczym czarny charakter
Ups! Znalazł cię
Oj, uciekaj, nim cię złapie!
To dziecko jest szybsze ode mnie 

- pisali.

Więcej o: