Nagranie z dzieckiem i psem zaniepokoiło internautów. "Lepiej zachować zdrowy rozsądek"

Na filmiku widać niezwykłe, wspólne chwile małej dziewczynki i psa rasy Husky, który pojawił się w domu mniej więcej w tym samym czasie, co dziecko. Razem odkrywają świat, są nierozłączni. "Mówią wspólnym językiem".

Więcej niesamowitych historii rodzinnych na Gazeta.pl

W sieci pojawiło się kolejne nagranie z dzieckiem i psem w roli głównej, które wzbudziło wielkie zainteresowanie internautów. Filmik został udostępniony m.in. na Facebooku na profilu The Dodo. Przedstawia niezwykłą więź, jaka łączy małą dziewczynkę i psa rasy Husky. Ta dwójka jest nierozłączna. Razem się bawią, jedzą, śpią, wychodzą na spacery. "Mówią wspólnym językiem" - skomentowano nagranie.

Internauci zachwyceni nagraniem

Pod filmikiem pojawiło się kilka tysięcy komentarzy. Większość Internautów wyrażała zachwyt wspaniałą relacją tej dwójki. Pisali też, że więź między dzieckiem i psem jest silniejsza, jeśli oboje pojawią się w domu mniej więcej w tym samym czasie.

Taka więź jest zwykle silniejsza, gdy dziecko i szczeniak zjawiają się w domu w tym samym czasie lub w odstępie kilku dni. Nie twierdzę, że tak jest w każdym przypadku, ale z mojego doświadczenia wynika, że tak właśnie jest

- napisała jedna z internautek. Inni przytaczali swoje historie:

Nie wszystkie psy będą miały tę szczególną więź z dzieckiem. Nasze dwa psy nie dbały o naszą pociechę, kiedy przywieźliśmy ją do domu. Cztery lata później nadal są sobie obojętni
Zobacz wideo Położna – od kiedy i jak długo można liczyć na jej pomoc? Jak znaleźć najlepszą dla siebie?

Internauci zwrócili uwagę na ważną rzecz

Nie wszyscy jednak podzielają entuzjazm wywołany udostępnionym nagraniem. Część z internautów zwróciła uwagę na to, że rodzice pozwalają, żeby pies lizał dziewczynkę po twarzy:

Czy ludzie naprawdę uważają, że ich psy i koty powinny lizać niemowlęta po ustach i całej twarzy, a także dzielić z nimi jedzenie? Czy jestem jedyną osobą, która nie pozwoliłaby, aby moje dzieci były poddawane tego rodzaju nadużyciom? To takie niehigieniczne, a te dzieci nie mają nic do powiedzenia.
Całkowicie się zgadzam i jestem zniesmaczona widząc, jak psy liżą dzieci po ustach i twarzy. Psy przenoszą dużo bakterii w pyskach, więc lepiej zachować zdrowy rozsądek i zapobiegać temu

- pisali. A Wy? Co myślicie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach.

Więcej o: