Wózki gwiazd. Niektóre z nich to prawdziwe limuzyny. Henio "wozi się" najdrożej

Każda mama wie, że wybór wózka dla dziecka nie należy do łatwych zadań. Musi być przede wszystkim funkcjonalny i bezpieczny, ale nie bez znaczenia pozostaje też jego design. Często inspiracji szukamy u gwiazd. Niektóre z nich decydują się na naprawdę luksusowe pojazdy, inne stawiają na klasykę. Oto najciekawsze modele wybrane przez sławne mamy.

Więcej wiadomości ze świata gwiazd znajdziecie na Gazeta.pl.

Na profilach znanych mam w mediach społecznościowych można znaleźć mnóstwo przedmiotów dedykowanych dzieciom, które wprawiają w zachwyt. Niektóre z nich są bardziej przydatne, inne mniej, ale każda mama może szukać tam inspiracji. Jedną z kategorii produktów, którymi chętnie chwalą się celebrytki, są wózki dziecięce. Modne modele, luksusowe dodatki i funkcje, o których niektórym nawet się nie śniło. 

Zobacz wideo Maffashion pokazała, jak Sebastian Fabijański składał dziecięcy wózek

Małgorzata Rozenek-Majdan i "limuzyna" Henia za 15 tys. zł

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała dla swojego syna wózek, który uznawany jest za najbardziej luksusowy na świecie. Chociaż pozornie Silver Cross Surf Aston Martin swoim wyglądem nie rzuca się w oczy, diabeł tkwi w szczegółach. Został wykonany z niezwykłą dbałością o detale. Wewnątrz znajdziemy kaszmirowy kocyk czy wkładkę wełny owczej. Nazywa się go wózkiem, który jest idealny pod każdym względem. No może poza ceną, bo jak możecie się domyślać, za luksus trzeba płacić. Koszt wózka to około 15 tys. złotych.

 

Ania Starmach i wózek, który prowadzi się sam

Ania Starmach podobnie jak Małgorzata Rozenek i księżna Kate postawiła na Silver Cross Surf Aston Martin, ale poza tym ma także wózek Cybex e-priam. To pierwszy wózek dziecięcy, który wyposażony jest we wspomaganie. Jego konstrukcja z napędem elektrycznym pomaga wchodzić na wzniesienia i pokonywać nierówną powierzchnię, co doceniło wiele mam. Ania Starmach spersonalizowała swój wybór.

Postawiliśmy na 100% czerni, prowadzi się go lekko, ma wielki kosz i praktyczną chroniącą od słońca budkę. I chyba jest super wygodny, bo Gutek spał w nim jak aniołeczek

- pisała o nim. Kosztował około 7 tys. złotych. 

 

Agnieszka Kaczorowska postawiła na żółty

Agnieszka Kaczorowska dla swojej pociechy wybrała kilka wózków, ale najbardziej rzuca się w oczy ten o żółtym odcieniu. To Bugaboo cameleon 3. Klasyczny design został wzbogacony o wyraźne kolory, co sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie. Dedykowane jest mamom o aktywnym trybie życia. Jest zgrabny i lekki, co bardzo ułatwia funkcjonowanie. Jego cena to około 4 tys. złotych.

 

Joanna Krupa i klasyka w przystępnej cenie

Joanna Krupa nie poddała się presji na luksusowe modele i kupiła Ashy spacerówkę za 700 złotych. Jednocześnie Kinderkraft Grande LX ma wszystko, czego potrzeba dziecku i mamie. Wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, wodoodporną budkę, regulowany podnóżek i pojemny kosz na zakupy i akcesoria. 

 

Anna DereszowskaDereszowska zdradziła imię dziecka. Oryginalne z wyjątkowym znaczeniem

Więcej o: