Eden Wood zasłynęła jako dziecięca miss. Dziś ma 16 lat i zachowała dawny styl

Eden Wood zdobyła sławę biorąc udział w dziecięcych konkursach piękności, gdzie zdobyła ponad 300 tytułów. Chociaż dzisiaj jest już nastolatką, wciąż przypomina młodszą wersję siebie.

"Toddlers & Tiaras or Another Toddlers & Tiaras" to amerykański serial telewizyjny reality, który był emitowany w Polsce TLC od 27 stycznia 2009 do 16 października 2013. Ukazywał kulisy przygotowań do dziecięcych konkursów piękności, wzbudzając wiele kontrowersji. To właśnie za jego sprawą zyskała sławę Eden Wood, która na scenie czuła się jak ryba w wodzie.

Eden Wood zasłynęła jako dziecięca miss

Więcej artykułów przeczytasz na Gazeta.pl.

Zobacz wideo Doda w mocnych słowach tłumaczy się z zarzutów

Rodzice dbają, żeby ich dzieci znalazły pod choinką wymarzone prezentyMama 22 dzieci zdradziła, ile wydaje na święta. "To niesamowite"

Amerykanka miała urodę i pewność siebie, którą porą potrafiła oczarować jurorów. Zaczęła występować  mając zaledwie dwa lata, a w ciągu kilku lat występów zdobyła ponad 300 tytułów. Marzyła, by być królewną, a jej rodzice - Mike oraz Mickie starali się spełnić jej marzenie.

Nie da się jednak ukryć, że dzieciństwo Eden Wood znacznie różniło się od tego, które mieli jej rówieśnicy. Przygotowania do konkursu wiązały się z długimi próbami, a oprócz tego, rodzice musieli zadbać o jej idealny wygląd. Konieczne były regularne wizyty u manicurzystki i fryzjera, a wiele kosztów pochłaniało również przygotowanie odpowiedniej kreacji. Sztuczne rzęsy, doczepiane włosy, koronki, falbany i cekiny były dla Amerykanki codziennością.

Jej życie podporządkowano terminom kolejnych wyborów miss, przed którymi musiała ćwiczyć pod czujnym okiem mamy. Niektórzy zarzucali kobiecie, że stawiała własne marzenia ponad dobro dziecka. Trzeba jednak przyznać, że Eden nie należała do miss, które po latach żałowały występów i pozostała w show-biznesie.

Po raz ostatni wystąpiła w konkursie piękności w 2011 roku. Potem postanowiła wykorzystać swoją sławę i doświadczenie, by wraz z mamą prowadzić kolejne reality show "Eden's World", w którym pomagały innym dzieciom stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Eden była twarzą wielu kampanii reklamowych, zyskała sławę i pieniądze. Zagrała też w kilku filmach.

Chłopcy przyszli na świat 15 marca 2020 roku.Mama czworaczków: "Zmieniamy 24 pieluchy dziennie"

 
 
 

Obecnie Eden Woods jest aktywna na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 68 tys. osób.  Ma 16 lat i wciąż chętnie bierze udział w różnego rodzaju pokazach i sesjach zdjęciowych. Na najnowszym zdjęciu pozuje w mocnym makijażu, różowawej bluzce i kurtce z frędzelkami. Mimo upływu lat wciąż ma podobny styl i do złudzenia przypomina młodszą wersję siebie.

 

12000 na dziecko12000 na dziecko budzi mieszane uczucia. "Dajcie nam żłobki, a nie pieniądze"

Więcej o: