Mama czworaczków: "Zmieniamy 24 pieluchy dziennie, co tydzień wydajemy ponad 1200 zł na zakupy spożywcze"

Jenny Marr i jej mąż Chris niecałe dwa lata temu zostali rodzicami czworaczków. Ich świat wywróćił się do góry nogami. Co prawda byli gotowi na dziecko, ale jedno, a nie całą gromadkę. Tworzą jednak szczęśliwą rodzinę, a chłopcy rosną jak na drożdżach.

Więcej niesamowitych historii związanych z rodzicielstwem na Gazeta.pl

37-letnia Jenny Marr z Teksasu i jej mąż Chris podjęli świadomą decyzję o posiadaniu dziecka. Odstawili antykoncepcję i czekali na efekt. Nie trwało to zbyt długo, bo już sześć miesięcy później okazało się, że Jenny jest w ciąży. Ani ona, ani jej mąż nie mieli pojęcia, jak bardzo ich życie zmieni się w najbliższym czasie. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Nie jedno dziecko, a troje. A nawet czworo

O tym, że ciąża jest mnoga, Jenny i jej mąż dowiedzieli się w czasie badania USG. Specjalistka wpatrywała się w monitor z bardzo poważną miną, więc kobieta przestraszyła się, że coś jest nie tak.

Odwróciła ode mnie ekran i powiedziała, że ??wszystko jest w porządku, ale nadal uważnie wpatrywała się w monitor więc wiedziałam, że coś jest na rzeczy. Zaczęłam się śmiać i nerwowo zapytałam, czy mam bliźnięta. Ale nic nie mogło mnie przygotować na jej odpowiedź. – Nie, masz trojaczki –usłyszałam

- powiedziała redakcji The Sun Jenny. Na tę wiadomość mąż kobiety zemdlał. Kiedy w czasie kolejnego badania okazało się, że para będzie mieć jednak czworaczki, a nie trojaczki, ta wiadomość nie zrobiła na nich już tak wielkiego wrażenia. 

 

Jak jeden do 15 milionów

Prawdopodobieństwo przeżycia wszystkich czworaczków było mniejsze niż 0,01%, a prawdopodobieństwo poczęcia w sposób naturalny identycznych czworaczków jest jak 1 do 15 milionów. 15 marca 2020 roku Jenny i Chris powitali na świecie czterech zdrowych chłopców: Hudsona, Harrisona, Henry'ego i Hardy'ego. Dzieci przyszły na świat w 28. tygodniu ciąży przez cięcie cesarskie. Chłopcy opuścili szpital w maju. Od tego czasu ich rodzice mają dosłownie - ręce pełne roboty:

Zmieniamy 24 pieluchy dziennie, tygodniowo wydajemy ponad 1200 zł na zakupy spożywcze

- mówi Jenny.

Zobacz wideo 10 rzeczy, o których warto pamiętać w ciąży - dla własnego samopoczucia i zdrowia dziecka

Druga Gwiazdka czworaczków

Jenny nie może się doczekać nadchodzącej Gwiazdki:

W tym roku Święta Bożego Narodzenia będą wspaniałe  – zupełnie inne niż wtedy, gdy byliśmy z Chrisem sami. Spędzimy je razem, tak jak rodzina, oglądając świąteczne filmy – a dzieci będą bardzo podekscytowane, gdy zobaczą światła i dekoracje

- powiedziała redakcji The Sun.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk dołączyła do akcji Oli Żebrowskiej. Pokazała brzuch po ciąży

Więcej o: