Niezręczne pytanie o dzieci Meghan Markle zszokowało świat. Teraz wyszło na jaw, kto je zadał

Podczas wywiadu u Oprah Winfrey książę Harry i Meghan Markle zdradzili, że jeden z członków rodziny królewskiej zapytał o to, jaki kolor skóry będą miały ich dzieci. Teraz wyszło na jaw, o kogo chodziło.

Meghan Markle i książę Harry udzielili dwugodzinnego wywiadu, który wstrząsnął wizerunkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. W rozmowie z Oprah Winfrey poruszyli kwestię braku wsparcia, kłamstw i rasizmu, które zaważyły o podjęciu przez nich trudnej decyzji dotyczącej rezygnacji z pełnienia oficjalnych ról i przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych. Słowa pary były długo komentowane przez media na całym świecie, a opinią publiczną wstrząsną także fakt, że ktoś pytał o to, jaki kolor skóry będą mieć dzieci Sussexów. Teraz wyszło na jaw, o kogo chodziło.

Pytanie, które zdruzgotało Meghan

Więcej artykułów przeczytasz na Gazeta.pl.

Meghan MarkleTęczowe dziecko to dla wielu zagadkowe pojęcie. Urodziła je Meghan Markle

Meghan wyznała, że w czasie ciąży borykała się z myślami samobójczymi. Przed narodzinami jej syna żywo dyskutowano na temat koloru jego skóry, a nawet próbowano zmienić tradycję, aby dziecko nie otrzymało od razu tytułu. Twierdziła, że gdyby rodzina królewska zaoferowała jej wsparcie, z pewnością dalej pełniliby swoje dotychczasowe obowiązki i mieszkała w Wielkiej Brytanii.

Podczas wywiadu Sussexowie nie zdradzili jednak, kto dokładnie zapytał o kwestie rasowe dotyczące ich dzieci. Później Oprah Winfrey zaznaczyła, że nie chodziło o księcia Williama, królową Elżbietę, ani księcia Filipa. Dopiero teraz tajemnicę ujawnił autor książki "Brothers And Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan" ("Bracia i żony: Kulisy prywatnego życia Williama, Kate, Harry'ego i Meghan") - Christopher Andersen. Rozmowa na temat koloru skóry dziecka Sussexoów miała miejsce 27 listopada 2017, czyli w dniu, w którym ogłoszono zaręczyny pary. Autor książki twierdził, że odbyła się między księciem Karolem i jego żoną Camillą. Jak donosi New York Post ojciec księcia Harry'ego miał zapytać swoją ukochaną "ciekawe, jak będą wyglądały ich dzieci?", a ta odpowiedziała, że z pewnością "będą absolutnie cudowne".

Chodzi mi o to, jaki może być kolor skóry ich dzieci

- miał doprecyzować pytanie.

Do sytuacji odniósł się rzecznik księcia Karola. W wywiadzie dla brytyjskiego "The Post" stwierdził, że jest to "fikcja, której nie warto komentować".

Dziewczynka przyszła na świat na lotnisku w Atlancie.Zaczęła rodzić na pokładzie lecącego samolotu. "Nie próbuj przeć"

Więcej o: