Większość dzieci rodzi się łysa, ale nie ten noworodek. Ojciec dziecka nie wiedział, jak powinien się zachować

Wszyscy rodzice wyobrażają sobie przed porodem, jak będzie wyglądało ich dziecko. Często jednak okazuje się, że rzeczywistość ma niewiele wspólnego z wyobrażeniami. Zdarza się, że maleństwo rodzi się z włosami o niespotykanym kolorze, albo długości. Przekonali się o tym Sara i Derik, którzy nie mogli uwierzyć, że ich pociecha to mini kopia Gordona Ramseya!

Więcej treści parentingowych znajdziecie na Gazeta.pl.

Sarah Beeston i jej partner Derik spodziewali się, że podobnie jak większość noworodków, ich pociecha urodzi się łysa. Również lekarze prowadzący ciążę kobiety, mówili mamie, żeby nie spodziewała się zbyt bujnej czupryny. Tymczasem, kiedy chłopiec przyszedł na świat, zaskoczył wszystkich. Niektórzy internauci żartują nawet, że młoda mama powinna umówić go na wizytę do fryzjera.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio o porodzie. Miała cesarkę. „Ledwo mogłam się podnieść"

Mama urodziła dziecko, które jest kopią Gordona Ramseya

To, z jakimi włosami urodzi się dziecko, zależy od genów. Niektóre noworodki przychodzą na świat z bujną czupryną, inne nie mają zbyt wielu włosów. Podobnie jak kolor oczu, włosy dziedziczymy po rodzicach, dziadkach, a nawet dalszych krewnych. Sarah i Derik nie przewidzieli jednak, że ich dziecko urodzi się z fryzurą jak z planu zdjęciowego w Hollywood. 

Mały Luke niedługo będzie miał siostrzyczkę19-letnia mama znów jest w ciąży. "To nie zrujnowało mi życia"

Kobieta była w 9. miesiącu ciąży, kiedy trafiła na porodówkę. Kiedy w końcu nadszedł czas kangurowania, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Jej syn miał sterczące, długie blond włosy. U niektórych ta fryzura wywołała rozbawienie, u innych zakłopotanie. Sam ojciec dziecka nie wiedział, jak powinien się zachować. Patrzył na maleństwo z szeroko otwartymi oczami.

Mama opublikowała jego reakcję na swoim profilu na TikToku i zyskała mnóstwo reakcji. Dziś noworodek jest gwiazdą Internetu. A niektórzy twierdzą, że to mini kopia Gordona Ramseya. No cóż... nie sposób się z nimi nie zgodzić.

Aleksandra Żebrowska normalizuje rozstępy i cellulit. Pokazała brzuch po trzech ciążach. Fanka: Dziękuję, że to pokazujeszOla Żebrowska pokazała brzuch po ciąży. W jej ślady poszła też Zborowska i Rubik

Więcej o: