Mama nagrała dwuletnią córkę. Niezwykłe dziecko zachwyciło miliony osób

Mamy lubią chwalić się swoimi dziećmi w sieci. Niektóre z nich zyskują większą popularność, inne mniejszą. Z pewnością na brak zainteresowania nie może narzekać użytkowniczka TikToka, która pochwaliła się włosami swojej dwuletniej córki. Fani porównują dziewczynkę do księżniczki Disneya.

Więcej historii mam znajdziesz na Gazeta.pl.

Mama, która na TikToku funkcjonuje pod nickiem @laddco, z okazji drugich urodzin swojej córeczki Aubree, opublikowała nagranie. Widzimy dziewczynkę, która siedzi tyłem do kamery i robi miny do lustra. Aubree dzięki swojej nietypowej urodzie, zyskała od razu miano niezwykłego dziecka. Dziewczynka w ciągu kilku minut zyskała 14 milionów fanów, a niektórzy z nich porównywali ją do księżniczki Disneya. 

Zobacz wideo Katarzyna Figura "będzie się starzeć z godnością"? "Ciężko jest uzyskać siwe włosy"

Dwulatka ma włosy jak księżniczka Disneya

Aubree zrobiła wrażenie na internautach przede wszystkim swoimi długimi, gęstymi i lśniącymi włosami. Takie fryzury nie są spotykane u dwuletnich dziewczynek. Nic dziwnego, że mama chciała pochwalić się swoją pociechą.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska ma kłopot z młodszą córką. "Ja dzisiaj wysiadam"

Moje włosy zaczęły wypadać po tym, jak zaszłam w ciążę… Teraz rozumiem dlaczego. Córka zabrała wszystkie moje włosy. Mama cię kocha, weź to wszystko, córeczko

- podpisała nagranie. Wiele użytkowniczek aplikacji nie mogło uwierzyć w to, że włosy dwulatki są prawdziwe.

Na początku myślałam, że to peruka. Nigdy nie widziałam tak pięknych włosów u malucha
Zdumiewające!
Ta dziewczynka wygląda jak księżniczka prosto z filmu Disneya

- zachwycali się.

Mama nadała dziecku imię, które odradzali jej znajomi. Teraz ma problemMama nadała dziecku imię, które odradzali jej znajomi. Teraz ma problem

Więcej o: