Natalia Siwiec odpowiedziała na pytanie córki o Jezusa. Wyliczyła nieścisłości w Biblii

Natalia Siwiec dostaje od fanów pytania, dlaczego obchodzi święta, skoro jest osobą niewierzącą. 38-latka wyjaśniła obserwatorom, że wiele tradycji związanych z Bożym Narodzeniem ma swoje korzenie w zwyczajach pogańskich. Okazuje się, że Mia też pyta mamę o kwestie związane z wiarą. - Staram się jej przekazywać informacje, które są prawdziwe - tłumaczy córce Siwiec.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Natalia Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski są szczęśliwymi rodzicami 4-letniej córeczki o imieniu Mia. "Miss Euro 2012" długo ukrywała ciążę, jednak gdy Mia urodziła się, to szczęśliwi rodzice szybko podzielili się z fanami radosną nowiną. Dziewczynka urodziła się w prywatnej luksusowej klinice, którą często wybierana jest przez gwiazdy. Dumni rodzice na początku nie planowali pokazywać twarzy dziecka w mediach, jednak dość szybko tę decyzję zmienili. Widać, że Mia jest oczkiem w głowie Natalii i Mariusza. Siwiec oprócz przeróżnych zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych, fotografii modowych i relacji z podróży, chętnie porusza również różne kwestie dotyczące macierzyństwa i pokazuje zdjęcia córki. Tym razem zdradziła, że Mia ostatnio zadała jej pytanie dotyczące kwestii wiary.

Zobacz wideo

Córka Natalii Siwiec pyta ją o wiarę. Mia zadaje pytania: "Kim był Jezus i co robił?"

Natalia Siwiec podzieliła się z fanami na Instagramie, że niedawno otrzymała wiadomość o treści:

Dlaczego obchodzicie święta?

Natalia Siwiec odpowiedziała na pytanie córki o Jezusa. Wyliczyła nieścisłości w BibliiNatalia Siwiec odpowiedziała na pytanie córki o Jezusa. Wyliczyła nieścisłości w Biblii Instagram, screen: @nataliasiwiec.official

Siwiec podkreśliła, że nie jest to pierwsza tego typu wiadomości, że jeżeli jesteśmy osobami niewierzącymi, to powinniśmy zapewne wtedy wyjechać z kraju. 38-latka dodała, że mała Mia jest bardzo zainteresowana otaczającym ją światem. W związku z tym zadaje mnóstwo pytań, a niektóre są na tyle trudne, że skłaniają ją do większych refleksji.

Staram się jej przekazywać informacje, które są prawdziwe. Jeżeli jest informacja, która jest poddawana pod wątpliwość, ale wiele ludzi nadal w nią wierzy, to też jej o tym mówię.

- przyznała modelka i dodała, że jej córka wie, czym są święta. 

Ostatnio Mia przyszła i sama zapytała o to, kim był Jezus, co robił. (…) Więc miałyśmy dosyć długą, ciekawą rozmowę na ten temat

- dodała. 

Natalia Siwiec odpowiedziała na pytanie córki o Jezusa. Wyliczyła nieścisłości w BibliiNatalia Siwiec odpowiedziała na pytanie córki o Jezusa. Wyliczyła nieścisłości w Biblii Instagram, screen: @nataliasiwiec.official

Agnieszka Włodarczyk zamartwia się późnym macierzyństwem. 'Widzę tylko jeden minus'Agnieszka Włodarczyk o późnym macierzyństwie: "Widzę tylko jeden minus"

Natalia Siwiec o nurtujących kwestiach dla córki: Zmusza mnie do rozmyślań na dany temat

Natalia Siwiec niedawno opublikowała na profilu na Instagramie urocze zdjęcie córeczki. Przy okazji poruszyła pewną kwestię związaną z wychowaniem dziecka:

Nie sądziłam, że wychowywanie dziecka może być, aż tak inspirujące, że ten mały człowiek będzie umieć popchnąć mnie w twórczą stronę swoimi pytaniami. Takie to małe, a zadaje tak dużo tak ważnych pytań, których nikt nigdy mi nie zadał i tym samym zmusza mnie do rozmyślań na dany temat w zupełnie innym nowym kierunku.

Siwiec na koniec podzieliła się z internautami refleksją dotyczącą dzieci i przyznała, że pociechy potrafią być naprawdę rozumne i rezolutne. Zapytała także fanów o zdanie:

Dzieciaki są nieprawdopodobnie inteligentne i możemy z przebywania z nimi wyciągnąć tak wiele jeśli tylko się na nie otworzymy i zaczniemy z nimi rezonować. Też tak macie?
 

Małgorzata Rozenek z dziećmiSyn Rozenek nie chce chodzić na religię. "Nie jesteśmy blisko związani z kościołem"

Więcej o: