Stylizacje świąteczne dla niemowląt - jak ubrać niemowlę na święta?

Stylizacje świąteczne dla niemowląt warto zacząć kompletować już teraz. Jak ubrać dziecko tak, aby było mu wygodnie i jednocześnie strój ładnie wyglądał na pamiątkowych zdjęciach? A może lepiej odpuścić i ubrać malucha w tradycyjne body?

Pomysły na stylizacje świąteczne dla niemowląt - elegancko, czy na luzie? 

Świeżo upieczeni rodzice bardzo różnie podchodzą do tematu ubrań dla dziecka. Niektórzy nie zaprzątają sobie głowy tym jak ubrać niemowlę na święta. Jeszcze inni nie wyobrażają sobie świąt bez dedykowanego ubranka. Część osób do tematu podchodzi z humorem i pomysły na stylizacje świąteczne dla niemowląt czerpie z popularnych motywów świątecznych takich jak mikołajki, czy słodkie aniołki. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jak ubrać niemowlę na Wigilię, sprawdź z nami najlepsze pomysły z Instagrama. 

Stylizacje świąteczne dla niemowląt: trendy - pełna powaga 

Czasami trudno jest zdecydować się na odpowiednie ubrania dla najmłodszych, wybierając chociażby stylizacje świąteczne dla niemowląt. Zastanawiasz się jakie trendy panują aktualnie? Eleganckie stroje typu mini sukienki lub marynarki może nie są wygodne, ale jeśli pod spód założymy dziecku delikatne body, a "dorosłe" ubrania tylko do pamiątkowej fotografii to będzie to dobry kompromis. Poniżej inspiracje na stylizacje świąteczne dla niemowląt z Instagrama. 

Stylizacje świąteczne dla niemowląt - inspiracje z sukienką w roli głównej

Sukienka dla niemowląt z powodzeniem może być troszkę za duża, liczy się łatwe zapięcie oraz miękki, naturalny materiał, który będzie oddychał. Oto kilka propozycji:

  • klasyczna czerwień 
 
  • w krainie falbanek 
 
  • kratka w roli głównej
 
Zobacz wideo Góra prezentów do pakowania? Ozdobisz je kokardami

Jak ubrać niemowlę na święta - wersja ze spodenkami 

Tutaj warunek jest jeden, musi się zmieścić pielucha. Podobnie jak w przypadku sukienek króluje czerwień i kratka. Spodenki dokładnie tak jak sukienka powinny być wykonane z miękkiego i naturalnego materiału. Fantastycznym pomysłem będzie naturalny len. Poniżej kilka inspiracji. 

 
 
 
 

Jak ubrać niemowlę na Wigilię? - z poczuciem humoru! 

Mini Mikołaj, wesoły elf, a może aniołek? Czasami wystarczy zwykły prosty dodatek, który nada humorystyczny ton całej stylizacji. Sprawdzi się zarówno mikołajowa czapka jak i body ze skrzydełkami. Za bazę z powodzeniem posłuży zwykła biała koszulka, chociaż można też zamówić dedykowany strój.  

 
 
 
 

Zobacz też: Stylizacje świąteczne dla dziewczynek na luźny poranek i uroczystą kolację

Więcej o: