Stylizacje świąteczne dla dziewczynek na luźny poranek i uroczystą kolację

Stylizacje świąteczne dla dziewczynek można skompletować już teraz. Co mówią trendy? Sprawdź nasz mini przewodnik po falbankach, kołnierzykach i czerwonej kartce.

Jak ubrać dziewczynkę na święta - domowe pielesze

Dzieci uwielbiają okres świąt, nie tylko ze względu na przerwę od szkoły, ale też cenny czas, który można spędzić z rodzicami. Pomimo zakupowej gorączki i zamieszania w kuchni w końcu jest przestrzeń dla wspólnych rozmów i długich zabaw. Wesoły klimat towarzyszy zwłaszcza świątecznym porankom, gdy w domu nie ma jeszcze gości i panuje raczej luźna atmosfera. Ta zasada dotyczy także stroju. Jak ubrać dziewczynkę na święta? Bardzo modnym pomysłem są identyczne piżamy dla całej rodziny, to popularny motyw świątecznych sesji zdjęciowych.

Stylizacje świąteczne dla dziewczynek: inspiracje. Dekoracyjne piżamy 

Najlepsze inspiracje na stylizacje świąteczne dla dziewczynek? Do porannej sesji zdjęciowych nie trzeba od razu wynajmować profesjonalnego fotografa. Świąteczny fotopamiętnik może mieć charakter spontaniczny. Poniżej kilka pomysłów z Instagrama. 

 
 
 
 
Zobacz wideo Nie lubisz ozdabiać prezentów? Oto łatwe sposoby na pakowanie [Pracownia Bronka]

Zobacz też: Strój na święta dla przyszłej mamy. Zobacz trzy wygodne, eleganckie i kobiece propozycje stylistki

Jak ubrać dziewczynkę na Wigilię? - dziecięca elegancja 

Współczesna moda dziewczęca w kategorii wyjątkowe okazje powraca do tradycyjnych krojów i stonowanych kolorów, wyjątkiem jest tutaj oczywiście mikołajowy kolor czerwony. Zastanawiasz się jak ubrać dziewczynkę na Wigilię? Poniżej kilka propozycji ze świata uroczych falbanek i kołnierzyków. 

 
 
 
 
 

Pomysły na stylizacje świąteczne dla dziewczynek - zimowe futerka i płaszczyki 

Pomysły na stylizacje świąteczne dla dziewczynek w jesienno-zimowym klimacie? Do eleganckiej sukienki na święta zamiast typowej kurtki puchowej warto dodać płaszczyk lub ciepłe futerko. Umiejętność dobrania stroju do okazji - tego warto uczyć dzieci od najmłodszych lat. Ubrania nie muszą być drogie i nowe, liczy się inwencja.

 

Stylizacje świąteczne dla dziewczynek: trendy. Uczesanie 

Kropką nad i każdej stylizacji będzie świąteczna fryzura i chociaż na co dzień większość dziewczynek preferuje tradycyjny kucyk, to może tym razem wybór padnie na loki lub koczek? Sprawdź fryzjerskie trendy w stylizacjach świątecznych dla dziewczynek.

 
 
 
 

Zobacz też: Kalendarz adwentowy 2021, czyli moc niespodzianek dla każdego

Więcej o: