Mama nadała dziecku imię, które odradzali jej znajomi. Teraz ma problem

Kiersten Warner nazwała córkę imieniem, które od początku odradzili jej najbliżsi. Teraz dziewczynka bardzo nie lubi swojego imienia i prosi, aby znajomi nie zwracali się do niej tak.

Więcej artykułów przeczytacie na Gazeta.pl.

TikTok to aplikacja, która cieszy się popularnością na całym świecie. Przypomina on Snapchata w połączeniu ze Spotify i pozwala na tworzenie krótkich nagrań zmiksowanych z popularnymi utworami muzycznymi. Każdego dnia miliony użytkowników nagrywa i ogląda filmiki, które pojawiają się w aplikacji. Okazuje się, że budzi ona ogromne zainteresowanie nie tylko wśród młodych ludzi, ale także tych starszych. Niekiedy rodzice oprócz oglądania filmików, lubią podzielić się z internautami śmiesznymi sytuacjami z życia rodzicielskiego. 

Zobacz wideo "Sonia?! To nie jest imię dla człowieka!". Rodzice opowiadają, jak wybierali imię dla dziecka

Mama powiedziałam znajomym, jak chce nazwać swoje dziecko. Najbliżsi skrytykowali jej pomysł 

Na TikToku pojawia się mnóstwo filmików, które z czasem zdobywają duży rozgłos. Wszystko przez to, że fani utożsamiają się z nimi i uwielbiają je oglądać. Ostatnio mama trojga dzieci Kiersten Warner podzieliła się z internautami nietypową historią związaną z wyborem imienia dla jej starszej córki. Jeszcze w ciąży kobieta postanowiła zdradzić swoim najbliższym, jak planuje nazwać dziecko. Znajomi mieli sporo aluzji. 

Każdy, dosłownie każdy mówił, że jak tylko córka dorośnie, znienawidzi nadane jej imię. Ja tego jednak nie rozumiałam. Przecież "Aaliegha" tak pięknie brzmi. Dodatkowo mogłaby zdrabniać je na - Leah albo Allie - gdy byłam mała, zawsze chciałam się tak nazywać

- tłumaczyła Warner.

 

Mama finalnie postanowiła nazwać córkę "Aaliegha". Niestety stało się tak jak przewidywali jej znajomi. Dziewczynka nie lubi swojego imienia i nie chce, aby tak zwracano się do niej. Teraz Kiersten Warner ostrzega innych rodziców. 

WHO o skutkach oddzielania noworodków od matek. 'Kontakt dziecka z mamą zmniejsza ryzyko zgonu'Popularne imiona 2020. Najpopularniejsze i najbardziej nietypowe imiona dla dzieci

Nietypowe imiona nadawane w 2020 roku

W 2020 roku kilkoro rodziców chciało nazwać dzieci w nietypowy sposób. Niekiedy urząd stanu cywilnego odmawia nadania takich imion. Kierownik urzędu stanu cywilnego odmówił natomiast nadania dziewczynce imienia Toshiba, a chłopcu – Sosnowiec. Jak informuje Onet, rzeczniczka urzędu miasta Katowice Ewa Lipka powiedziała:

Mijający rok zdominował koronawirus, na szczęście żaden z rodziców w Katowicach nie chciał nazwać swojego dziecka Pandemia, Sars, Covid czy Kwarantanna, choć w innych częściach Polski podobno takie pomysły się pojawiały. Ten rok w naszym mieście należał zdecydowanie do Julii i Franciszka.

Zarejestrowano jednak inne nietypowe imiona: Aurora, Mila, Flora, Megan, Dylan, Al czy dobrze znany na Ukrainie Taras.

Choć są imiona nawiązujące do nazw geograficznych, to nie są one wprost nazwami np. miast. Dlatego nie zarejestrowano imienia Sosnowiec, choć z miastem chętnie współpracujemy i się lubimy. Gdyby ktoś chciał zarejestrować imię Katowice, decyzja również byłaby odmowna

- dodała Ewa Lipka.

Dziwne imiona przekonują wielu rodziców. 'W klasie tylko po jednym egzemplarzu'Dziwne imiona przekonują wielu rodziców. "W klasie tylko po jednym egzemplarzu"

Więcej o: