Gang Swojaków - do kiedy można odebrać maskotkę? Coraz mniej czasu

Biedronka wspiera zagrożone gatunki i prowadzi akcję Gang Swojaków. Jednak akcja dobiega końca. Jeśli zależy nam na pluszaku, musimy się śpieszyć. Gang Swojaków - do kiedy można odebrać maskotkę?

Gang Swojaków - do kiedy? Aż 12 maskotek do zebrania

Od 26 sierpnia w sieci dyskontów Biedronka można było zbierać pluszaki. Tym razem chodziło o maskotki z Gangu Swojaków. Do zebrania było aż 12 maskotek. Akcja została zorganizowana we współpracy Biedronki z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody "Salamandra".

Gang Swojaków został podzielony na dwie grupy.

Sześć z nich ma magiczne zdolności i swojskie imiona. To: Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola

- czytamy w komunikacie Biedronki.

Te maskotki z Gangu Swojaków Biedronka nazywa "maskotkowymi".

Druga połowa Gangu jest za to bardziej realistyczna. Reprezentuje żyjące w Polsce gatunki zwierząt zagrożonych wyginięciem, a konkretnie: żubra, sóweczkę, wilka, morświna, jeża i rysia

- twierdzi przedstawiciel Biedronki.

 Nasza nowa akcja ma za zadanie dostarczać radości i pomóc młodym odbiorcom w poznawaniu polskiej przyrody, ale to nie wszystko. Gang Swojaków sprawi, że klienci naszej sieci będą mogli w wymierny sposób pomóc żyjącym w Polsce gatunkom zagrożonym. Jednocześnie, przyznając w ramach tej akcji dodatkowe punkty klientom nabywającym polskie produkty, ze szczególnym wskazaniem na polskie warzywa i owoce, wspólnie wydatnie wesprzemy polską gospodarkę i rolnictwo

- informował Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor działu zakupów sieci Biedronka.

Niestety akcja dobiega końca. Gang Swojaków - do kiedy można odebrać maskotki?

Zobacz wideo Sprawdzone - test słodyczy - oryginał czy odpowiednik z Biedronki?

Gang Swojaków - do kiedy? Już ostatnie dni promocji

Aby dostać maskotkę Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorkę Sonię, Raczka Romka, Meduzę Milenę albo Wiewiórkę Wiolę, należy zebrać 80 naklejek. Za 60 naklejek możemy odebrać: żubra, rysia, sóweczkę, wilka, morświna i jeża.

Zasady są proste. Jedna naklejka przysługuje za zakupy za minimum 50 zł. Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:

  • z wykorzystaniem karty Moja Biedronka;
  • produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki w ramach akcji „Kupuj co polskie";
  • produktów specjalnych, dodatkowo oznaczonych na sklepowych półkach;
  • warzyw i owoców, ale wyłącznie tych, które są uprawiane w Polsce.

Niestety akcja Biedronki już dobiegła końca. Klienci zbierali punkty do 20 listopada 2021 roku. Odbiór maskotek jest jeszcze możliwy do 1 grudnia tego roku lub do wyczerpania zapasów.

Więcej o: