O tych objawach ciąży nikt nie mówi. TikTok mamy to hit

Każda kobieta wie, że do charakterystycznych objawów ciąży należą nudności. Jest jednak szereg innych dolegliwości, które zaskakują przyszłe mamy dopiero w błogosławionym stanie. Jedna z użytkowniczek TikToka była zaskoczona tym, że nikt o nich nie mówi. I postanowiła to zmienić.

Więcej informacji na temat ciąży i macierzyństwa znajdziesz na Gazeta.pl.

Liz Goldstein niedawno została mamą trzeciego dziecka. Użytkowniczka TikToka słynie z tego, że dzieli się z użytkownikami aplikacji swoimi spostrzeżeniami z codziennego życia. Jej nagrania cieszą się ogromną popularnością. W jednym z filmików omówiła objawy ciąży, o których nikt nie mówi. Sama była zaskoczona, kiedy zaczęły się u niej pojawiać, dlatego postanowiła, że podzieli się nimi ze wszystkimi przyszłymi mamami. Jej nagranie obejrzano ponad 500 tys. razy.

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Mama opowiedziała o nietypowych objawach ciąży

Liz była w szoku, kiedy w zaawansowanej ciąży zaczęły pojawiać się u niej objawy takie jak: depresja, koszmary, zawroty głowy i omdlenia, silne migreny, zatkany nos. Niektóre kobiety po obejrzeniu filmiku przyznały, że również były zaskoczone, kiedy zaczęły doświadczać tych symptomów.

O rany, ten zatkany nos. O co z tym chodzi? To takie wkurzające

- napisała jedna z mam.

MKonferencja prasowa ministra edukacji i nauki Przemyslawa Czarnka w WarszawieCzy zamkną szkoły? "Mamy nieoficjalny lockdown"

Druga z kolei zwróciła uwagę na koszmary:

Koszmary senne to jakiś obłęd.

Zdarzały się mamy, które miały tylko kilka z nich, ale też takie, którym doskwierały wszystkie wymienione przez Liz. Wcześniej użytkowniczka TikToka  Emily Carman nagrała podobne wideo, w którym wymieniła: brak tchu, wzdęcia, nieustanne uczucie głodu i niewielka ilość jedzenia potrzebna do uczucia sytości.

A wy, jakie miałyście nietypowe objawy ciąży?

Królowa Elżbieta nie pozna wnuczki. Harry i Meghan nie spędzą świąt z rodziną królewskąKrólowa Elżbieta nie pozna prawnuczki. Harry i Meghan nie spędzą świąt z rodziną

Więcej o: