Królowa Elżbieta nie pozna prawnuczki. Harry i Meghan nie spędzą świąt z rodziną królewską

Meghan Markle i książę Harry prawdopodobnie nie spotkają się ze swoją najbliższą rodziną podczas świąt Bożego Narodzenia. Czy to oznacza, że królowa Elżbieta nie pozna prawnuczki? - Jest wiele rzeczy związanych z logistyką i planowaniem rodzinnych świąt Bożego Narodzenia, więc oczywiście pracownicy wiedzą, że Harry i Meghan nie przyjadą - zdradza informator w rozmowie z portalem "Page Six".

Newsy o rodzinie królewskiej znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan i Markle spędzą święta bez rodziny? "Pracownicy wiedzą, że oni nie przyjadą"

Jak informuje dziennik "Daily Mail", Meghan Markle i książę Harry nie planują odwiedzić swojej najbliższej rodziny w Wielkiej Brytanii podczas tegorocznych świąt Bożego narodzenia. Książę i księżna Sussex podobno odrzucili zaproszenie do rezydencji królowej Elżbiety, mimo tego, że królowa Elżbieta nie czuje się zbyt dobrze i są to jej pierwsze święta po śmierci ukochanego męża - księcia Filipa. Informatorzy angielskich mediów zdradza, że zarówno Meghan, jak i Harry nie przybędą na uroczysty świąteczny obiad, na który mają pojawić się nawet dalsi członkowie rodziny królewskiej. 

Jest wiele rzeczy związanych z logistyką i planowaniem rodzinnych świąt Bożego Narodzenia, więc oczywiście pracownicy wiedzą, że Harry i Meghan nie przyjadą. Gdyby tak było, do tej pory przekazaliby to swojej rodzinie, ale to są pierwsze święta Jej Królewskiej Mości bez męża, więc można by mieć nadzieję, że zechcą z nią być

- mówił informator w rozmowie z portalem "Page Six".

Święta to wyjątkowy czas. Obecność Meghan i Harrego podczas świątecznego obiadu w Pałacu Buckingham mogłabym naprawić relacje rodzinne. Dzięki wizycie, członkowie rodziny mogliby w końcu poznać córkę Meghan i Harrego - Lilibet Mountbatten-Windsor. Czy decyzja pary sprawi, że królowa Elżbieta nie pozna ukochanej prawnuczki?

 

Książę i księżna Sussex żyją z dala od mediów

Meghan i Harry jakiś czas temu podjęli dość kontrowersyjną decyzję. Książę i księżna Sussex zdecydowali się opuścić rodzinę królewską i żyć z dala od Wielkiej Brytanii. Swoją decyzję tłumaczyli tym, że od dawna chcieli odpocząć od dworskiej etykiety i swobodnie wychowywać dzieci. Okazuje się, że świetnie sobie radzą, ponieważ na próżno szukać w mediach zdjęć pociech z ukrycia.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA