Swojaki - do kiedy można odbierać pluszaki? Zostało mało czasu

Biedronka prowadzi akcję Gang Swojaków. Dzieci mogą wybierać z pośród sympatycznych maskotek, takich jak: Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola. Wasze dzieci też je uwielbiają? Jeśli chcecie jeszcze otrzymać pluszaka, należy się śpieszyć. Swojaki - do kiedy trwa akcja?

Swojaki - do kiedy trwa akcja? I co to za promocja?

Po Lidlakach, Świeżakach czy Fajniakach nastał czas Swojaków. Dzieciaki przepadły za maskotkami przygotowanymi przez Biedronkę. Dyskont wystartował z akcją Gang Swojaków 26 sierpnia. Wraz z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody Salamandra rozpoczęli promocję zagrożonych w Polsce gatunków. Biedronka przeznaczy na akcję (i ochronę zwierząt) przynajmniej 1,5 mln złotych.

Jako organizacja jesteśmy oddani realizacji naszych celów zrównoważonego rozwoju. Jednym z nich, bardzo dla nas istotnym, jest zachowanie bioróżnorodności. Dlatego wspieramy dotacją te organizacje, które specjalizują się w ochronie gatunków dzikich zwierząt w Polsce, oraz namawiamy do zaangażowania naszych klientów

– przekazał członek zarządu sieci Biedronka Marcin Ładak.

Zobacz wideo Sprawdzone - test słodyczy - oryginał czy odpowiednik z Biedronki?

Gang Swojaków tworzy aż dwanaście maskotek. Dzieci mają do wyboru są dwie grupy pluszaków. Sześć z nich swojskie imiona: Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola. Pozostałe maskotki reprezentują żyjące w Polsce gatunki zwierząt zagrożonych wyginięciem: żubra, sóweczkę, wilka, morświna, jeża i rysia.

Swojaki - do kiedy? Czas goni                       

Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy. Żeby dostać maskotkę, trzeba było zrobić zakupy w Biedronce i uzbierać naklejki. A te były wydawane tylko do 20 listopada 2021 roku. Na szczęście na odbiór maskotek jest jeszcze czas. Będzie on możliwy do 1 grudnia tego roku lub do wyczerpania zapasów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA