Agata Rubik przerażona edukacją dziecka. "Nauka do północy to standard"

Agata Rubik nie jest pocieszona faktem, że córka codziennie uczy się do późnych godzin nocnych. Gwiazda pokazała w sieci, że Helenka realizuje mnóstwo projektów. - Trochę mnie to przeraża. Tak jest codziennie - tłumaczyła żona Piotra Rubika.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Agata Rubik to żona popularnego polskiego kompozytora, a także szczęśliwa mama dwóch córeczek: Alicji i Helenki. Para związała się w 2006 roku. Aktualnie Rubikowie są już ponad 13 lat po ślubie. Agata chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych. Żona Rubika znana jest z tego, że szczerze opowiada o macierzyństwie, nie upiększa rzeczywistości, a do siebie, jako mamy ma wiele dystansu. Jej obserwatorzy uwielbiają jej naturalność i szczerość. W efekcie na Instagramie obserwuje ją prawie 135 tys. osób. Tym razem zdradziła, że zadręcza się tematem szkoły swojej córki. Niedawno o nieuniknionym kryzysie systemu edukacji na przykładzie swojej córki mówiła Edyta Pazura.

Zobacz wideo Agata Rubik jest przytłoczona nauczaniem zdalnym. "Podziwiam niektóre matki"

W sieci pojawia się mnóstwo opinii uczniów, którzy uważają, że nauka w szkole i późne odrabianie prac domowych jest zwyczajnie prawdziwą udręką. Dzieci spędzają w szkołach tygodniowo prawie 50 godzin. Zaraz po powrocie do domu, muszą się uczyć do późnych godzin nocnych. Takie tryby zajęć przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Czy dzieci nadrabiają zaległości powstałe w wyniku zdalnego nauczania?

Uczeń pokazał plan lekcji. 50 godzin tygodniowo. 'Jestem zmęczony i ciągle chce mi się spać'.Uczeń pokazał plan lekcji. Prawie 50 godzin tygodniowo. "Zawsze był taki zawalony. Jestem zmęczony"

Agata Rubik martwi się o Helenkę. "Nauka do północy to standard"

Agata Rubik pokazała na Instagramie zdjęcie starszej córki, która w późnych godzinach nocnych realizuje zadania domowe. Żona Rubik podkreśliła, że jest bardzo zasmucona faktem, że córka codziennie spędza bardzo czasu przy książkach. Niestety nauka odbywa się w późnych godzinach nocnych, a przecież rano trzeba wstać do nauki stacjonarnej w szkołach. 

Trochę mnie to przeraża. Tak jest codziennie. Nauka do północy to standard. Bałagan nie ma znaczenia 

- przyznała gwiazda. 

Agata Rubik przerażona edukacją dziecka. 'Nauka do północy to standard'Agata Rubik przerażona edukacją dziecka. 'Nauka do północy to standard' Instagram, screen: @agata_rubik

Agata Rubik przerażona edukacją dziecka. 'Nauka do północy to standard'Agata Rubik przerażona edukacją dziecka. 'Nauka do północy to standard' Instagram, screen: @agata_rubik

Agata Rubik przerażona edukacją dziecka. 'Nauka do północy to standard'Agata Rubik przerażona edukacją dziecka. 'Nauka do północy to standard' Instagram, screen: @agata_rubik

Julia Wróblewska o swoim leczeniuWróblewska zmaga się z poważnym zaburzeniem. To skutki traumatycznego dzieciństwa?

Córki Agaty Rubik uczęszczają do prestiżowej prywatnej placówki

Córki Rubików uczęszczają do elitarnej The British School Warsaw, gdzie od najmłodszych lat stawia się na naukę języka angielskiego. W placówce wprowadzony jest nawet obowiązek noszenia mundurków szkolnych. Fakt ten wyszedł na jaw, kiedy fani zauważyli logo szkoły na mundurku jednej z dziewczynek. Okazuje się, że nauka w placówkę jest bardzo droga. Cena rocznego czesnego wynosi od 37 do prawie 90 tysięcy złotych. 

 

Agnieszka Kaczorowska rozczulająco o macierzyństwie. Fanka: 'Pani oderwanie od rzeczywistości jest przeogromne'Agnieszka Kaczorowska o wychowaniu dzieci. "Mamy dwa razy więcej obowiązków"

Więcej o: