Urodziła pięcioro dzieci w trzy lata. "Czuję się źle"

33-letnia Holly Bassler urodziła pięcioro dzieci w trzy lata. Kiedy podczas badania USG zobaczyła na ekranie trzy główki, była przerażona. Teraz podzieliła się swoimi doświadczeniami, jako mama gromadki. Przyznaje, że nie jest łatwo.

Judah, Jamie i Jack przyszły na świat 10 maja 2021 roku poprzez cesarskie cięcie. Holly była wówczas w 34. tygodniu ciąży. Chociaż ciąża i poród przebiegły bez komplikacji, 33-letnia mama była przerażona. 

Bałam się, że nie będę tak dobrą mamą, jak zawsze chciałam być. Już z dwojgiem dzieci było mi trudno

- mówiła w rozmowie z "The Sun". 

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Mama urodziła pięcioro dzieci w trzy lata

Więcej historii mam znajdziesz na Gazeta.pl.

Kobieta przyznała także, że wraz z mężem Mike'em, zawsze marzyli o tym, aby mieć troje dzieci w podobnym wieku. Jednak odkąd Judah, Jamie i Jack są na świecie, młoda mama ma mnóstwo pracy. Nie ukrywa, że trudno jest poświęcać tyle samo uwagi każdej z pociech. A nie tylko trojaczki nieustannie jej potrzebują. Również jej starsze córki: Aaralyn i Jessie. 

 
Ponieważ są jeszcze małe, ciągle czegoś im trzeba. Czuję się źle, że nie mogę być w więcej niż jednym miejscu w tym samym czasie.

- mówiła.

Tata użył podstępu, by sprawdzić reakcję dziecka. Wielu rodziców popełnia ten błądTata użył podstępu, by sprawdzić reakcję dziecka. Wielu rodziców popełnia ten błąd

Zauważyła jednak, że obecność trojaczków pozytywnie wpłynęła na jej córki. Teraz są bardziej pomocne i przyjacielskie.

Cieszę się, że są w podobnym wieku. Będą mogły razem odkrywać świat

- wyznała. 

BTired,Mother,With,Upset,Baby,Suffering,With,Post,Natal,Depression.Wielu rodziców jest zaskoczonych, że to już. Dziecko zmienia się nie do poznania

Więcej o: