Dziecko spojrzało na psa i wybuchło śmiechem. Wystarczył jeden gest

Nagranie dziecka i pieska zachwyciło internautów. Jeden gest wystarczył, aby skutecznie rozbawić malucha. "Najsłodszy chichot, jaki kiedykolwiek słyszałam" - twierdzą.

TikTok to aplikacja mobilna umożliwiająca użytkownikowi publikowanie, udostępnianie i wysyłanie znajomym różnego rodzaju krótkich nagrań, które w założeniu swoją formą miały przypominać teledyski. Chociaż faktycznie nie brakuje tam układów tanecznych wykonywanych w rytm popularnej muzyki, na TikToku można znaleźć także innych treści. Wśród nich są różnego rodzaju poradniki, przepisy, tutoriale makijażowe, fragmenty znanych filmów, zabawne scenki rodzajowe oraz nagrania autorstwa rodziców.

Dziecko spojrzało na psa i wybuchło śmiechem

Więcej artykułów przeczytasz na Gazeta.pl.

Rodzice chorego dziecka nie zaszczepili się przeciw COVID-19Noworodek zarażony COVID-19 walczy o życie. "Minimalizujemy ból"

Zobacz wideo

Wiele mamy i ojców właśnie na TikToku dokumentuje różne chwile związane z opieką nad pociechami, nagrywa ich pierwsze słowa, gesty, zachowania i wymienia się doświadczeniami z innymi internautami. Chociaż konto @little.marley jest w dużej mierze poświęcone psu, bardzo często obok pudelka pojawia się także dziecko TikTokerki.

Przykładowo na jednym z filmików, widzimy maluszka siedzącego na beżowej kanapie w salonie. Obok niego na podłodze siedział pudelek. Razem spojrzeli na rodzica, który trzymał plastikowy pojemnik z płynem do baniek mydlanych. Gdy pomieszczenie wypełniło się bańkami, piesek zaczął wesoło podskakiwać i trącać każdą, by pękła. Ten widok bardzo rozbawił dziecko. Zaczęło się głośno śmiać i nie przestawało dopóki zwierzak nie przebił ostatniej bańki.

Nie mogę się nacieszyć tym chichotem.

- opisała filmik mama.

Nagranie obejrzał prawie 95 tys. osób i pojawiła się pod nim masa komentarzy.

Jakie to słodkie! Ten śmiech i pies usiłujący złapać bańki
Bardzo uroczy śmiech
Trzeba to wypróbować z naszym zwierzakiem
Przezabawny śmiech
Obaj to słodziaki
Szczeniaczek i rozbawione dziecko to najsłodsze zestawienie
Najsłodszy chichot, jaki kiedykolwiek słyszałam
Wszyscy lubią oglądać takie radosne dzieci 

- pisali nternauci.

Nagranie można obejrzeć pod tym linkiem.

Pediatra /zdjęcie ilustracyjneNFZ: terminy wizyt u specjalistów dziecięcych. Neurolog - styczeń 2022

Więcej o: