Anna Dereszowska urodziła. Zdradziła płeć dziecka. Fanów rozbawił gest noworodka

Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak ponownie zostali rodzicami. Aktorka pokazała w sieci uroczą fotografię dziecka. Noworodek przez przypadek wykonał palcami kontrowersyjny gest do zdjęcia. - Od początku bojowo nastawiony - napisał fan na Instagramie.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna Dereszowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. 40-latka związana jest z Danielem Duniakiem, z którym wychowuje 6-letniego syna, a także nastoletnią córkę z poprzedniego związku. Para właśnie powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Aktorka należy do gwiazd, które na co dzień chronią swoją prywatność. Mimo to, zrobiła wyjątek i zdradziła, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Dereszowska dotychczas nie zdradziła imienia i płci dziecka, jednak w jednym z wywiadów mówiła, że późne macierzyństwo daje we znaki. Celebrytka przyznała, że bywają momenty, kiedy nie czuje się zbyt dobrze. Teraz noworodek jest już na świecie i postanawia pozdrowić swoich fanów dość nietypowym, ale i dobitnym gestem. 

Zobacz wideo Anna Dereszowska pokazała swój trening na siłowni

Anna Dereszowska urodziła. Pokazała zdjęcie dziecka

Anna Dereszowska ostatnio poinformowała swoich fanów na Instagramie, że jej trzecie dziecko jest już na świecie. W związku z tym aktorka pokazała w sieci urocze zdjęcie dziecka. Wielu z obserwatorów z pewnością zadaje sobie pytanie, jak ma na imię pociecha Dereszowskiej. Ta informacja nie została ujawniona. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój sytuacji i oficjalny komunikat ze strony samej Ani i jej najbliższych. 

Witaj świecie

- napisała Dereszowska pod zdjęciem. 

 

Fanka o geście noworodka: "Z konkretnymi poglądami od małego"

Internauci zwrócili jednak uwagę na zabawny gest noworodka. Na zdjęciu widać, jak dziecko ściska piąstkę i wystawia do obiektywu środkowy palec. Czyżby syn popularnej pary pokazywał zadziorność już od pierwszych chwil swojego życia?

Od początku bojowo nastawiony. Gratulacje!
Mały mistrz.
Witamy na świecie! Z konkretnymi poglądami od małego.
Cudnie się przywitał.
Słuszna postawa

- pisali fani. 

Agnieszka Hyży komentuje poród: "Jest na coraz więcej! Gratulacje"

Swoje gratulacje przekazali także koledzy i koleżanki z branży show-biznesu:

Wspaniale! Gratulacje Ania

- napisała Katarzyna Zielińska.

Gratulacje 

- przyznała Joanna Koroniewska.

Gratulacje Aniu! Ale radość!

- dodała Magda Lamparska. Na komentarz w formie zestawienia pozytywnych emotikonek zdecydowały się gwiazdy takie jak: Paulina Sykut-Jeżyna, Edyta Górniak, Klaudia Halejcio, Anita Sokołowska, Edyta Pazura czy Mariusz Brzozowski. Głos zabrała także świeżo upieczona mama:

Jest na coraz więcej! Gratulacje

- napisała Agnieszka Hyży, która w połowie listopada urodziła synka Leona. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.