Agnieszka Hyży zdradziła imię dziecka. "Antyczne imię, które zyskuje na popularności"

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży ponownie zostali rodzicami. Para oficjalnie zdradziła płeć i imię dziecka. - Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy razem, to wciąż trudno nam w to uwierzyć - napisała na Instagramie celebrytka.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Agnieszką Hyży. "Nigdy w życiu nie byłam na diecie"

Agnieszka Hyży urodziła. Zdradziła imię i płeć dziecka. "Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu"

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży niedawno powitali na świecie swoje dziecko. Przypomnijmy, że prezenterka i jej mąż, popularny piosenkarz do tej pory wspólnie wychowywali 8-letnią córkę Martę z poprzedniego związku dziennikarki oraz dwójkę synów: Wiktora i Alexandra z byłego małżeństwa z wokalistką Mają Hyży. W połowie listopada prezenterka podzieliła się z fanami na Instagramie radosną nowiną o narodzeniu dziecka. Pokazała wówczas urocze zdjęcie z maleństwem. 36-latka podkreśliła, że cała rodzina jest bardzo szczęśliwa.

Bardzo długa podróż za nami. Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy razem, to wciąż trudno nam w to uwierzyć. Rodzina. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie! Szczęśliwi rodzice i rodzeństwo

- napisała Hyży tuż po narodzinach dziecka. 

 

Aleksandra Żebrowska pokazała 'jak bąbelek niszczy dom'. Fanka: Płacze ze śmiechuAleksandra Żebrowska pokazała "jak bąbelek niszczy dom". Fanka: Płacze ze śmiechu

Świeżo upieczony tata również zdecydował się pochwalić w sieci zdjęciem z noworodkiem. Piosenkarz przy okazji zdradził płeć i imię dziecka. Okazuje się, że popularna para doczekała się narodzin syna. 

Leon

- napisał krótko i dodał serduszko obok imienia swojej pociechy.

 

Znaczenie imienia Leon. "Uchodzi za zdobywcę, imponuje innym"

Leon to imię pochodzenia grecko-łacińskiego. W starożytnej Grecji funkcjonowało jako zdrobnienie imion dwuczłonowych, zaczynających się lub kończących (jak Pantaleon) członem (leon), który pochodzi albo od słowa oznaczającego "lwa" albo "lud". Mężczyźni o tym imieniu uchodzą zdobywców, imponujących innym. Są wrażliwi na piękno, sztukę i poezję. Często posiadają wyjątkowe talenty.

Więcej na temat imienia przeczytacie tutaj

>Newborn,Baby,In,Hospital,After,Just,Being,Born,,Mother,HoldingNajpopularniejsze imiona 2021. "Jestem dumna, że moich dzieci nie ma w rankingu"

Więcej o: