Kot położył się w łóżeczku obok dziecka. Jego gest rozczula. "Prawdziwa miłość"

Rudy kot położył się obok małego dziecka i czule objął go łapką. Chwilę później maluch odwzajemnił tego gest. "Napatrzyłam się i teraz chcę kota" - piszą internauci.

TikTok to aplikacja mobilna, która umożliwia swoim użytkownikom publikowanie różnego rodzaju krótkich nagrań. W założeniu miały one przypominać formą teledyski, ale z czasem oprócz układów tanecznych wykonywanych w rytm popularnej muzyki, pojawiło się tam także wiele innych treści. Obecnie na TikToku można znaleźć poradniki modowe, przepisy kulinarne, fragmenty ulubionych filmów i seriali, zabawne scenki rodzajowe oraz nagrania parentignowe.

Kot położył się w łóżeczku obok dziecka

Więcej artykułów przeczytacie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo

Wielu rodziców chętnie nagrywa swoje dzieci podczas zabawy, jedzenia, czy jakichś zabawnych interakcji, a następnie publikuje filmiki, dzieląc się z obserwatorami swoimi doświadczeniami. Na profilu @bobieooo umieszczane są z kolei nagrania z kotami w rolach głównych. Jedno z nich przedstawia rozczulającą relację zwierzęcia i małego dziecka.

Na nagraniu widać niemowlę śpiące w jasnych śpioszkach w białym, dziecięcym łóżeczku. Obok malucha ułożył się wygodnie duży, rudy kot, którego internauci porównali do "Garfielda". Mruczek wyglądał na zrelaksowanego. Położył przednią łapkę na dziecku, mocno się w nie wtulając. Po chwili malec odwzajemnił ten gest, obrócił się na bok i także przytulił kota. Leżeli w takiej pozycji, czując się w pełni komfortowo.

Nagranie z udziałem dziecka i rudego kota polubiło 672 tys. osób i pojawiły się pod nim tysiące komentarzy. Inni użytkownicy TikToka byli szczerze zachwyceni ich relacją. Wspominali, że sami mieli kiedyś koty, które zachowywały się w podobny sposób lub przyznali, że marzą właśnie o takim czworonogu.

Też miałem kiedyś takiego kota. Spał ze mną co noc. Bardzo za nim tęsknię
Bardzo urocze dziecko z przesłodkim kotkiem. To prawdziwa miłość!
Napatrzyłam się i teraz chcę kota
Ten filmik bardzo mnie wzruszył
Koty to najlepsi przyjaciele dla małych dzieci
Razem są bardzo słodcy
To kawał kocurka. Prawie takiej samej wielkości, jak to dziecko
Ale z niego przytulasek
Wygląda jak Garfield

- pisali oczarowani.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.