Nagrała, co robiła opiekunka, gdy nikt nie patrzył. "O Boże....mam gęsią skórkę"

Mama opublikowała na TikToku nagranie, na którym pokazała internautom, co robi opiekunka jej dziecka, gdy nikt nie patrzy. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co wydarzyło się w jej salonie. Nagranie obejrzało ponad 16 milionów użytkowników TikToka. U niektórych z nich wywołało gęsią skórkę.

Nicki Maher z Somerset pozostawiła dziecko pod opieką niani, kiedy usłyszała dobiegające z salonu głosy. 43-latka poszła sprawdzić, co się dzieje i skradając się z telefonem w dłoni, nagrała całą sytuację. Okazało się, że z pozoru niewinna zabawa, może mieć wpływ na przyszłość opiekunki. 

Zobacz wideo Najczęstsze pytania mam. Czy dziecko jest już najedzone? Jak reagować na kolkę?

Mama nagrała, co robi opiekunka, gdy nikt nie patrzy

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl.

18-letnia Delaney Wilson, bawiąc się z dzieckiem, zaczęła śpiewać piosenkę z filmu Disneya "Mała Syrenka". Okazało się, że dziewczyna ma niesamowity głos. Jako że TikTok jest miejscem, gdzie talenty odkrywane są natychmiastowo, nagranie obejrzało ponad 16 mln użytkowników aplikacji i pojawiły się wśród nich głosy, że 18-latka powinna w przyszłości zająć się karierą wokalną. 

Oburzona uczennica nagrała zagadnienia z lekcji religii. 'To chore'Religia lub etyka. Rzecznik Praw Obywatelskich apeluje do Czarnka

Próbuję zachęcić ją, by bardziej eksponowała swój głos. Ale zniechęca ją sposób, w jaki wygląda na swoich filmach. A wszystko, co widzę, to piękno. Tak samo moje dzieci. Okażmy jej trochę miłości, żebym mogła więcej śpiewać dla nas

- napisała Nicki Maher pod nagraniem i przyznała, że głos Delaney sprawia, że się wzrusza. Pomogła tym samym dziewczynie w zdobyciu sławy. Obecnie jej profil na TikToku obserwuje 250 tysięcy osób. 

Przekonuj ją, żeby nie przestawała śpiewać. Ktoś ją zauważy i podpisze z nią kontrakt, żeby podkładała głos do bajek
Jest prawdziwą Arielką
Powinna być księżniczką Disneya. Jest tak piękna i utalentowana

- zachwycali się oglądający.

Kot nie odstępuje dziecka na krokKot nie odstępuje dziecka na krok. "Każdy moment tego nagrania mnie bawi"

Więcej o: