Kompilacja utrapień każdej mamy podbija TikToka. "Szminka, kałuża i pianka do golenia"

Pewna mama pokazała, jak córka testuje jej cierpliwość. Trzeba przyznać, że mała tylko czeka na moment, w którym może coś napsocić. Jest przy tym bardzo urocza. TikTok z udziałem dziecka stał się hitem Internetu.

Więcej artykułów przeczytacie na Gazeta.pl.

TikTok to aplikacja, która cieszy się niezwykłą popularnością na całym świecie. Przypomina on Snapchata w połączeniu ze Spotify, który pozwala na tworzenie krótkich nagrań zmiksowanych z popularnymi utworami muzycznymi. Każdego dnia miliony użytkowników nagrywają i oglądają filmiki, które pojawiają się w aplikacji. Tym razem serca internautów skradła dziewczynka, która wykonywała nietypowe czynności, przy których za każdym razem się brudziła. 

Zobacz wideo Ćwiczenia dla dzieci na koordynację #zostańwdomu

Dziewczynka testuje cierpliwość swojej mamy. Każdy rodzic to zna

Na TikToku pojawia się mnóstwo filmików, które z czasem zdobywają duży rozgłos. Wszystko przez to, że fani utożsamiają się z nimi i uwielbiają je oglądać. Pewna mama pokazała w sieci sytuacje związane ze swoją córeczką, których bardzo nie lubi doświadczać. Mimo to, prawie zawsze przyjmuje je z uśmiechem na twarzy. Trzeba przyznać, że z tym prawdziwym utrapieniem, utożsami się każdy rodzic. Jej córeczka tylko wykorzystuje moment nieobecności mamy, aby coś napsocić, zresztą jak każde dziecko.

Nietypowa zabawa w domu. Kot potulnie wcielił się w rolę dzieckaNietypowa zabawa w domu. Kot potulnie wcielił się w rolę dziecka. "Fajny duet"

Na jednym z ujęć widzimy, jak pociecha wysmarowała się pianką do golenia swojego taty. Następny filmik prezentuje, jak dziecko wskakuje do kałuży i siada w niej. Na kolejnym dziewczynka wpada na pomysł, aby wykąpać swojego pupila w łazience. Wykorzystuje do tego słuchawkę od prysznica i śmiało tryska wodą na otwartej przestrzeni. Filmiki z udziałem dziewczynki stały się prawdziwym hitem Internetu. 

Przezabawne dziecko

- czytamy pod wideo. 

Fanka: Wystarczy skomentować - miłego sprzątania 

Pod humorystycznym wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów. Obserwatorzy byli rozbawieni zachowaniem dziewczynki. Niektórzy wspomnieli, że mała ma bujną wyobraźnię. 

Ale słodka!
Ona jest absolutnie cudowna.
Kocham to!
Wow! Potrzebowaliśmy takie nagrania.
To piękny wiek, taki beztroski.
Wow! Wystarczy skomentować - miłego sprzątania 

- pisali fani. 

Kot i dzieckoKot wskoczył na łóżko obok dziecka i zdobył się na czuły gest. "Urodzony masażysta"

Więcej o: