Prezent na Mikołaja dla 7-letniego chłopca - najlepsze propozycje

Prezent na Mikołaja dla 7-letniego chłopca to nie lada wyzwanie. Okres 7 lat to moment, w którym dziecko rozpoczyna szkołę, a tym samym wielkie zmiany w swoim życiu. Zmieniają się jego upodobania m.in. dotyczące ulubionych zabawek. Dowiedz się jaki prezent wybrać.

Prezent na Mikołaja dla 7 latka - wirtualne okulary, które możesz podłączyć do smartphona

Prezent na Mikołaja dla 7 latka, który z całą pewnością go zaskoczy to nic innego jak gogle VR. Model, który chcemy zaproponować, daje możliwość oglądania wirtualnej rzeczywistości za pośrednictwem telefonu. Wystarczy pobrać i zainstalować odpowiednią aplikację. Z całą pewnością nasze dziecko nie będzie mogło oderwać się od zabawy.

Co kupić na Mikołaja dla 7-letniego chłopca - dziecięce buty do skakania

Co kupić na Mikołaja dla 7-letniego chłopca, aby polepszyć jego kondycję? Profesjonalne buty do skakania! Gadżet umożliwia dziecku o wiele wyższe skoki, a jednocześnie pozwala się szybko przemieszczać. To doskonała zabawka zarówno solo jak i w gronie przyjaciół. Buty do skakania wspaniale sprawdzą się podczas mikołajek czy spotkania z przyjaciółmi. 

Zobacz wideo Nasze propozycje na efektowne ozdabianie prezentów

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 7 latka - świecące buto-rolki 

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 7 latka, który jest absolutnym hitem ostatnich miesięcy to świecące buto-rolki. W przypadku tego rozwiązania mamy tak zwane 2w1, czyli buty sportowe, połączone z rolkami, które umożliwiają nie tylko chodzenie, ale i jazdę! Dzieje się to za sprawą przymocowanych do podeszwy dwóch par kółek. Ważna uwaga: możemy schować je w dowolnym momencie poprzez specjalny mechanizm, który znajduje się w obuwiu. Dodatkową zaletą tego typu butów jest to, że są one wyposażone w kolorowe LEDy, które świecą w momencie stawiania stopy, co jeszcze bardziej je uatrakcyjnia.

Zobacz też: Czapka Mikołaja: czy koniecznie musimy zadowolić się czapką kupioną w sklepie?

Zabawki na Mikołaja dla 7 latka. Deska elektryczna, czyli coś dla młodych skaterów

Deska elektryczna to świetna zabawka na Mikołaja dla 7 latka. Z pewnością uatrakcyjni przemieszczanie się, a przy tym dostarczy naszemu dziecku mnóstwa zabawy. Modele, które są wzbogacone o sygnały dźwiękowe, czy też dodatkowe światła, zagwarantują naszej pociesze bezpieczeństwo na drodze.

Prezent na Mikołaja dla 7-letniego chłopca - elektryczna hulajnoga

Mogłoby się wydawać, że zima nie jest dobrym momentem na zakup hulajnogi elektrycznej. Jednak nie jest to do końca prawdą. W zimowym sezonie możemy liczyć na różnego rodzaju promocje oraz zniżki. Dzięki czemu uda nam się znaleźć wymarzoną hulajnogę w dogodnej cenie. Ponadto należy nadmienić, że wielu producentów ma na uwadze zmienne warunki pogodowe i stara się, aby produkowana przez nich hulajnoga była dostosowana do każdej pory roku.

Zobacz też: Prezent na Mikołaja dla 11-letniej dziewczynki - lista top upominków

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.