Prezent na Mikołaja dla 7-letniej dziewczynki - dowiedz się, jaki prezent będzie najlepszy

Prezent na Mikołaja dla 7-letniej dziewczynki, czyli co kupić pierwszoklasistce? Dla wielu rodziców, wujków, ciotek pytanie to jest niezwykle trudne. Szukasz inspiracji? Sprawdź zatem nasze pomysły na mikołajkowe podarunki.

Prezent na Mikołaja dla 7 latki - przyszła zima, czas na sanki!

Prezent na Mikołaja dla 7 latki nie musi być drogi. Najważniejsze jest to, aby spełniał on oczekiwania dziecka. Zima to idealny moment na to, aby zaopatrzyć malucha w sanki. Rodzinne wypady i szaleńcze zjazdy z górek to zdecydowanie coś, co maluchy uwielbiają najbardziej. Pamiętajmy o tym, aby model sanek dobrać adekwatnie do wieku i wzrostu dziecka. Dobrym rozwiązaniem jest zakup sanek z oparciem i dodatkowymi zabezpieczeniami. Na przykład w postaci miejsca "na nogi" czy też szelek. Do sanek możemy dołączyć specjalny kocyk, który ogrzeje dziecko podczas saneczkowych wypraw.

Co kupić na Mikołaja dla 7-letniej dziewczynki - prywatny pamiętnik

Co kupić na Mikołaja dla 7-letniej dziewczynki? Zdecyduj się na zakup osobistego pamiętnika. Czas pierwszej klasy to dla wielu dziewczynek moment, w którym zaczynają one prowadzić swój pamiętnik. Zapisują w nim swoje wspomnienia, marzenia i sekrety. Na szczęście mamy bardzo szeroki wybór w tym zakresie. Znajdziemy notatniki zarówno w tradycyjnej formie jak i tej elektronicznej.

Zobacz wideo Góra prezentów do pakowania? Ozdobisz je kokardami

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 7 latki - toaletka z kosmetyki i akcesoriami do włosów

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 7 latki może mieć użytkowy charakter. Ciekawym przykładem jest tutaj toaletka, którą możemy ustawić w pokoju dziewczynki. Wiek 7 lat to moment, w którym dużo dziewczynek uwielbia zajmować się swoimi włosami i bawić się w salon kosmetyczny. Profesjonalna toaletka z właściwym oświetleniem, w połączeniu z zestawem do makijażu i robienia fryzur dla dzieci, będzie strzałem w dziesiątkę!

Zobacz też: Broda Mikołaja: jak zaopatrzyć się w białą, gęstą brodę, której pozazdrości nam każdy święty Mikołaj?

Zabawki na Mikołaja dla 7 latki. Lalka z zestawem do strojenia i czesania

Kiedy już jesteśmy przy temacie kosmetyków i fryzjerskich gadżetów nie sposób nie napisać o lalce w takim właśnie zestawie. Zanim młoda dama nauczy się samodzielnej pielęgnacji swojej osoby, będzie mogła przećwiczyć na ulubionej lalce. Mikołajki to doskonały moment na to, aby podarować jej lalkę w zestawie z kosmetykami i akcesoriami do włosów. Może być to na przykład lokówka lub profesjonalna prostownica dla lalek, która naprawdę prostuje włosy. Warto jest nadmienić, że tego typu zabawki na Mikołaja dla 7 latki są dostosowane do dzieci w taki sposób, aby były bezpieczne w użytkowaniu.

Zabawki na mikołajki. Gra rodzinna, która uczy budować relację

Kolejną propozycją, którą przygotowaliśmy, są gry dla całej rodziny, które pozwolą Wam zbudować jeszcze lepsze relacje między sobą, a przy tym wpłyną na poziom komunikacji w domu. Grę należy wybrać, biorąc pod uwagę zainteresowania dziecka - taka z pewnością sprawi najwięcej radości. Pamiętaj też, aby dobrać stopień trudności do wieku graczy.

Zobacz też: Prezent na Mikołaja dla 6-letniego chłopca. Sprawdź nasze propozycje

Więcej o: