Prezent na Mikołaja dla 7-letniej dziewczynki - dowiedz się, jaki prezent będzie najlepszy

Prezent na Mikołaja dla 7-letniej dziewczynki, czyli co kupić pierwszoklasistce? Dla wielu rodziców, wujków, ciotek pytanie to jest niezwykle trudne. Szukasz inspiracji? Sprawdź zatem nasze pomysły na mikołajkowe podarunki.

Prezent na Mikołaja dla 7 latki - przyszła zima, czas na sanki!

Prezent na Mikołaja dla 7 latki nie musi być drogi. Najważniejsze jest to, aby spełniał on oczekiwania dziecka. Zima to idealny moment na to, aby zaopatrzyć malucha w sanki. Rodzinne wypady i szaleńcze zjazdy z górek to zdecydowanie coś, co maluchy uwielbiają najbardziej. Pamiętajmy o tym, aby model sanek dobrać adekwatnie do wieku i wzrostu dziecka. Dobrym rozwiązaniem jest zakup sanek z oparciem i dodatkowymi zabezpieczeniami. Na przykład w postaci miejsca "na nogi" czy też szelek. Do sanek możemy dołączyć specjalny kocyk, który ogrzeje dziecko podczas saneczkowych wypraw.

Ile dni do mikołajek, czyli jak długo przyjdzie czekać na przybycie Świętego z workiem prezentów? Zdjęcie ilustracyjneIle dni do mikołajek, czyli jak długo przyjdzie czekać na przybycie Świętego z workiem prezentów

Co kupić na Mikołaja dla 7-letniej dziewczynki - prywatny pamiętnik

Co kupić na Mikołaja dla 7-letniej dziewczynki? Zdecyduj się na zakup osobistego pamiętnika. Czas pierwszej klasy to dla wielu dziewczynek moment, w którym zaczynają one prowadzić swój pamiętnik. Zapisują w nim swoje wspomnienia, marzenia i sekrety. Na szczęście mamy bardzo szeroki wybór w tym zakresie. Znajdziemy notatniki zarówno w tradycyjnej formie jak i tej elektronicznej.

Zobacz wideo Góra prezentów do pakowania? Ozdobisz je kokardami

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 7 latki - toaletka z kosmetyki i akcesoriami do włosów

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 7 latki może mieć użytkowy charakter. Ciekawym przykładem jest tutaj toaletka, którą możemy ustawić w pokoju dziewczynki. Wiek 7 lat to moment, w którym dużo dziewczynek uwielbia zajmować się swoimi włosami i bawić się w salon kosmetyczny. Profesjonalna toaletka z właściwym oświetleniem, w połączeniu z zestawem do makijażu i robienia fryzur dla dzieci, będzie strzałem w dziesiątkę!

Zobacz też: Broda Mikołaja: jak zaopatrzyć się w białą, gęstą brodę, której pozazdrości nam każdy święty Mikołaj?

Zabawki na Mikołaja dla 7 latki. Lalka z zestawem do strojenia i czesania

Kiedy już jesteśmy przy temacie kosmetyków i fryzjerskich gadżetów nie sposób nie napisać o lalce w takim właśnie zestawie. Zanim młoda dama nauczy się samodzielnej pielęgnacji swojej osoby, będzie mogła przećwiczyć na ulubionej lalce. Mikołajki to doskonały moment na to, aby podarować jej lalkę w zestawie z kosmetykami i akcesoriami do włosów. Może być to na przykład lokówka lub profesjonalna prostownica dla lalek, która naprawdę prostuje włosy. Warto jest nadmienić, że tego typu zabawki na Mikołaja dla 7 latki są dostosowane do dzieci w taki sposób, aby były bezpieczne w użytkowaniu.

Prezent na Mikołaja. Zdjęcie ilustracyjnePrezent na Mikołaja dla 4-letniego chłopca - 4 pomysły na mikołajkowy podarunek

Zabawki na mikołajki. Gra rodzinna, która uczy budować relację

Kolejną propozycją, którą przygotowaliśmy, są gry dla całej rodziny, które pozwolą Wam zbudować jeszcze lepsze relacje między sobą, a przy tym wpłyną na poziom komunikacji w domu. Grę należy wybrać, biorąc pod uwagę zainteresowania dziecka - taka z pewnością sprawi najwięcej radości. Pamiętaj też, aby dobrać stopień trudności do wieku graczy.

Zobacz też: Prezent na Mikołaja dla 6-letniego chłopca. Sprawdź nasze propozycje

Więcej o: